Wiadomości - Artykuły

Automobilklub zaprasza na swój jubileusz

2012-02-27 13:03:57 | Szczecin

Automobilklub Stargardzki w roku 2012 obchodzi 35 lat. Dokładnie 10 marca 1977 został wpisany w rejestrze stowarzyszeń Urzędu Miejskiego w Stargardzie . Z tej okazji przygotował dla miłośników szybkiej jazdy szereg imprez.

Samochodowe Mistrzostwa Stargardu naszywki.pl [SMS naszywki.pl] - cykl 4 imprez dla amatorów chcących zasmakować rajdowych emocji.

KJS - kilka prób zręcznościowych  [odcinków specjalnych]  o długości 1 - 2 km każdy, zlokalizowanych zazwyczaj w Stargardzie, Kluczewie lub Motańcu.

RALLYSPRINT - zazwyczaj maksymalnie dwa odcinki o długościach 2,5 - 6 km. Rallysprinty organizowane są na Lotnisku w Kluczewie. Impreza raczej dla osób które startowały już w imprezach typu KJS.

Mini Oes o puchar Tesco to propozycja imprez Automobilklubu Stargardzkiego skierowanych głównie do początkujących kierowców. W ramach cyklu Mini Oes 2012 odbędą się cztery imprezy. Każda runda to jedna próba sprawnościowa [MINI OES] z którą uczestnik zmierzy się czterokrotnie. Czas najszybszego przejazdu liczony będzie do klasyfikacji generalnej rundy. Kierowcy podzieleni są na cztery klasy zależnie od pojemności silnika auta którym startują. Podczas każdej z rund odbędzie się ponadto RALLY TAXI czyli przejażdzki na prawym fotelu autem organizatora z doświadczonym kierowcą. Aby przejechać się „Taxi” wystarczy podpisać stosowne oświadczenie oraz wnieść opłatę do biura imprezy. Atrakcja dostępna także dla nieletnich pow. 140 cm wzrostu [względy bezpieczeństwa].

Aby uczestniczyć w SMS naszywki.pl wystarczy posiadać auto z aktulanym przeglądem, ubezpieczeniem OC + NNW oraz dwa kaski dla kierowcy i pilota. W Mini Oes kaski oraz NWW nie jest wymagane.

Festyn Motoryzacyjny św. Kryzsztofa. Impreza o rodzinnym charakterze jest jedynym tego typu wydarzeniem w regionie. W jednym miejscu i czasie : wyścigi ź mili auta osobowe, ciężarówki, motocykle i inne nietypowe pojazdy, próba sprawnościowa typu KJS, konkursy dla dzieci i dorosłych, gastronomia, prezentacje firm z branży motoryzacyjnej i nie tylko.  

V Miedwiański Rajd Pojazdów Zabytkowych - jeden z największych rajdów oldtimerów w Polsce organizowany przez Sekcję Pojazdów Zabytkowych AP Stargard pod kierownictwem wielkiego pasjonata zabytkowej motoryzacji p. Andrzeja Nocenia. Dla kibiców jedną z największych atrakcji rajdu będzie pokaz elegancji 2 czerwca w samym centrum Stargardu.

Kalendarz Automobilklubu Stargardzkiego 2012 :


11.03.2012 – KJS WIOSNA [SMS naszywki.pl]

29.04.2012 – I Mini OES

13.05.2012 – RALLYSPRINT MAJÓWKA [SMS naszywki.pl]

1-3.06.2012 – V Miedwiański Rajd Pojazdów Zabytkowych

3.06.2012 –  II Mini OES

24.06.2012 – KJS DNI STARGARDU [SMS naszywki.pl]

22.07.2012 – X Festyn św. Krzysztofa

22.07.2012 - III Mini OES

9.09.2012 - IV Mini OES

16.09.2012 – RALLYSPRINT WRZOSY [SMS naszywki.pl]

ip

Słowa kluczowe: automobil klub stargard szczeciński 35-lecie obchody imprezy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Top Woman in Real Estate
Konkurs Top Woman in Real Estate rusza z nowymi kategoriami

Podsumowaniem i najważniejszym wydarzeniem Konkursu będzie uroczysta Gala w maju tego roku.

Zobacz, o jakie domowe rzeczy warto zadbać zimą!
Dlaczego warto skorzystać z self storage zimą?

Zobacz, o jakie domowe rzeczy warto zadbać zimą!

Polecamy
Wykładowca UP zarysował samochód koledze [WIDEO]
Wykładowca UP zarysował samochód koledze [WIDEO]

W kwietniu sąd umorzył postępowanie w sprawie wandalizmu sfrustrowanego profesora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Brak zdjęcia
LeppAir – wyloty z IV RP

Dziś na funkcję wicepremiera został mianowany Andrzej Lepper. Człowiek ten staje się legendą polskiej polityki. Wzbudza skrajne uczucia, od uwielbienia i miłości, po niechęć, a nawet nienawiść. Jest obiektem kpin, a także inspiracją ciekawych przedsięwzięć.

Ostatnio dodane
Top Woman in Real Estate
Konkurs Top Woman in Real Estate rusza z nowymi kategoriami

Podsumowaniem i najważniejszym wydarzeniem Konkursu będzie uroczysta Gala w maju tego roku.