Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Spotkanie najmłodszych widzów z muzyką i tańcem dostosowane do możliwości percepcyjnych odbiorcy. Czas trwania – do 45 minut.

Autorka Czterech pór roku, Agnieszka Czekierda z warszawskiego Teatru Małego Widza, jest znana szczecińskiej publiczności z ubiegłorocznej edycji cyklu mini-Puccini. Zaprezentowała wówczas swój autorski spektakl Rozplatanie tęczy, który urzekł maluchy oraz ich rodziców.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Cztery pory roku.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Cztery pory roku (Opera na Zamku w Szczecinie, Szczecin).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Cztery pory roku (Opera na Zamku w Szczecinie, Szczecin).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Cztery pory roku (Opera na Zamku w Szczecinie, Szczecin).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Cztery pory roku (Opera na Zamku w Szczecinie, Szczecin).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Cztery pory roku (Opera na Zamku w Szczecinie, Szczecin).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Jerzy Kamas nie żyje
Jerzy Kamas nie żyje

Jerzy Kamas nie żyje. Odtwórca słynnej roli roli Stanisława Wokulskiego w serialu "Lalka" zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 77 lat.

"Gry" na wielu poziomach
"Gry" na wielu poziomach

W 1988 roku w jednym z izraelskich kibuców 11 mężczyzn zgwałciło 14-letnią dziewczynkę. W późniejszym procesie sądowym jedynie 4 spośród nich zostało uznanych winnymi i skazanych na karę pozbawienia wolności.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!