Studio L’OR

Studio L’OR al. Wojska Polskiego 10
Szczecin
tel.: +48914222888
e-mail: lor@fryzjer.szczecin.pl
http://www.fryzjer.szczecin.pl

Studio L’OR jest profesionalnym salonem ekspert L’oreal Professionnel , które powstało z intencją stworzenia miejsca gdzie sen o zdrowych włosach i pięknie wyglądającej skórze przerodzi się w rzeczywistość.

Nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie, w naszym zabieganym świecie. Praca, dom, tak wiele obowiązków a mimo to chciałybyśmy być zadbane, zadowolone z siebie po prostu najpiękniejsze.

Klienci naszego studia, zarówno panie jak i panowie to indywidualiści, którzy chcą się wyróżniać.

Dobra fryzura powinna tak pasować do klienta jak świetnie skrojony garnitur-to wielkie wyzwanie dla naszych stylistów, którzy starają się sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów.

Piękne i zadbane włosy są ozdobą każdej kobiety i każdego mężczyzny. Nie jest ważne czy są długie czy krótkie, blond czy czarne, jeśli są fachowo ostrzyżone i nadają charakter całej postaci.

Studio L’OR pracuje wyłącznie na kosmetykach L’oreal Professionnel, zapewniając prawidłowe odżywianie i pielęgnację włosa dające poczucie swobody, a co za tym idzie łatwość układania Jedynym odstępstwem od reguły jest przedłużanie włosów, które odbywa się za pomocą specjalistycznej maszyny firmy Great Lengths oraz zamawianych przez ww. firmę naturalnych włosów hinduskich, nasi styliści są przeszkoleni i posiadają aktualne certyfikaty ukończenia szkoleń.

Stosujemy najnowsze techniki farbowania i baleyagu gdzie kolory są dobierane do charakteru i stylu klientki. Podczas koloryzacji dla podkreślenia charakteru fryzury i osobowości klientki często używamy kontrastów. Kolory najczęściej używane w tym sezonie to kolory związane z naturą oraz kolory ziemi, piasku, wszelkie odcienie brązów i miedzi.

W STUDIO L’OR zapewniamy kompetencję, profesjonalizm i komfort dzięki stylistom szkolonym przez firmę L’oreal Professionnel oraz Great Lengths.

Oferujemy:
- Bezpłatne konsultacje w zakresie doboru fryzury i koloryzacji
- Fryzury ślubne i wieczorowe
- Przedłużanie włosów
- Kolekcje najnowszych fryzur
- Makijaż permanentny, kolczykowanie (uszy i pępek)
- Wizaż
- Kosmetyka ogólna
- Pielęgnacja dłoni i stóp
- Systemy rabatowe
- Szczególną dbałość o higienę i komfort klienta

ZAPRASZAMY

WSZYSTKIE PANIE I PANÓW
Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama