Niezbędnik studenta
Biuro Karier Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie, Szczecin

Biuro Karier Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie - Szczecin

  • ul. Broniewskiego 14 , Szczecin
  • +48914528440
  • +48914528444
  • biurokarier@wshtwp.pl
  • www.wshtwp.pl/index.php/biuro-karier-wsh-tw

Opis

Naszym celem jest rozwijanie samodzielności studentów i absolwentów uczelni w skutecznym poszukiwaniu pracy i efektywnym funkcjonowaniu na rynku pracy.

Przeprowadzamy testy preferencji zawodowych
Oferta skierowana do wszystkich, którzy nie potrafią zdecydowanie określić środowiska pracy oraz zawodów, w których czuliby się najlepiej.

Organizujemy bezpłatne warsztaty
U nas dowiesz się jak niebanalnie napisać list motywacyjny i jak przygotować się do rozmowy z pracodawcą. Podczas symulacji interview zmierzysz się z trudnymi pytaniami i poznasz techniki autoprezentacji. Rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej i asertywności oraz zarządzania czasem.

Gromadzimy informacje o rynku pracy
W informatorium biura znajdziesz wszelkie informacje dotyczące rynku pracy: opisy pracodawców z regionu i całego kraju, informacje o możliwości zatrudnienia za granicą, wszystko, co dotyczy procesu rekrutacji i selekcji pracowników. Gromadzimy katalogi i pozycje książkowe dotyczące pracy i kariery oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz dokształcania.

Prowadzimy bazę studentów i absolwentów poszukujących pracy i praktyk
Każdy student i absolwent naszej uczelni może wypełnić ankietę on-line i znaleźć się w bazie danych osób poszukujących zatrudnienia. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy potwierdzający wpis do rejestru nr 1000/1a jako agencja pośrednictwa pracy.

Prowadzimy doradztwo indywidualne
Podczas rozmowy doradczej można w cztery oczy z doradcą porozmawiać o tym, jakie trudności napotykacie na rynku pracy, przygotować się do konkretnej rozmowy kwalifikacyjnej czy też nakreślić indywidualną ścieżkę kariery.

Organizujemy spotkania na uczelni z pracodawcami i przedstawicielami zawodów
Podczas spotkań z przedstawicielami instytucji zatrudniających absolwentów i studentów dowiecie się jak funkcjonuje firma, jakich pracowników najchętniej zatrudnia, czym się zajmuje oraz jak wygląda proces rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy. Przedstawiciele poszczególnych zawodów przedstawią Wam kulisy pracy oraz podpowiedzą, jakie formy dokształcania najlepiej wybrać, aby spełnić wymagania dzisiejszego rynku pracy.

Realizujemy projekty finansowanego z UE.

Wydarzenia

Nie posiadamy obecnie informacji o najbliższych wydarzeniach w Biuro Karier Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie.

Zdjęcia, galeria zdjęć

Nie posiadamy obecnie zdjęć z Biuro Karier Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie.
Niezbędnik studenta w Szczecinie
Ostatnio dodane
Gdzie znaleźć osoby do konwersacji w obcym języku? W domu? Na Malcie?

Nowych rzeczy powinniśmy uczyć się w praktyce. Z kim najlepiej będzie poćwiczyć korzystanie z obcego języka?

Szkoła średnia za granicą - czy to dobre rozwiązanie dla polskich uczniów?

Brakujące miejsce w polskich szkołach to spory problem dla absolwentów podstawówek i gimnazjów. Czy wyjazd poza kraj to dobra alternatywa?