Niezbędnik studenta
Biuro Karier Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, Szczecin

Biuro Karier Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum - Szczecin

  • ul. Mieszka I 61c, Szczecin
  • +48914838165
  • +48914838176
  • kariera@cb.szczecin.pl
  • www.cb.szczecin.pl

Opis

Biuro Karier Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum powstało z myślą o studentach i absolwentach SSW Collegium Balticum. Naszym zadaniem jest wspieranie studentów i absolwentów w procesie planowania kariery zawodowej. Zajmujemy się bezpłatnym poradnictwem i pośrednictwem w poszukiwaniu pracy.

Biuro aktywnie uczestniczy w budowaniu kariery zawodowej poprzez dostarczanie ofert pracy, praktyk, stażu, wolontariatu i szkoleń. Prowadzimy bazy danych, które ułatwiają poszukiwanie ciekawych ofert.

Dzięki rozmowie doradczej, można zdobyć wiedzę o zawodach, możliwościach dalszego kształcenia, sytuacji na rynku pracy i sposobach podnoszenia kwalifikacji. Możemy pomóc w Twoim wyborze, odpowiedniego dla Ciebie zawodu. Informacje te, uzyskasz z uwzględnieniem Twoich potrzeb, zainteresowań , celów i umiejętności, aby podjęte decyzje doprowadziły Ciebie do odniesienia zawodowego sukcesu .

Poszukiwanie pracy mogą ułatwić Tobie wskazówki, pomocne przy pisaniu dokumentów aplikacyjnych. CV i list motywacyjny, nie będą miały dla Ciebie tajemnic. Dowiesz się również, jakie obowiązują standardy UE w tym zakresie. Przygotujemy Ciebie do procesu rekrutacji, poznasz elementy autoprezentacji, które będziesz mógł wykorzystać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Organizujemy bezpłatne warsztaty dotyczące planowania kariery zawodowej.

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania. Przygotowanie planu działania dostosujemy do Twoich predyspozycji i preferencji zawodowych.

W Biurze Karier można otrzymać wydawnictwo adresowane do studentów i absolwentów uczelni wyższych - Informator Kariera, zapoznać się z aktualną prasą, literaturą i publikacjami o tematyce rynku pracy.

Pracodawców, instytucje administracji państwowej, samorządowej oraz organizacje pozarządowe zapraszamy do współpracy. Udzielamy pomocy w doborze kandydatów do pracy, odbycia praktyki zawodowej, stażu, wolontariatu i szkoleń.

Wydarzenia

Nie posiadamy obecnie informacji o najbliższych wydarzeniach w Biuro Karier Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum.

Zdjęcia, galeria zdjęć

Nie posiadamy obecnie zdjęć z Biuro Karier Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum.

Lokalizacja na mapie

Niezbędnik studenta w Szczecinie
Ostatnio dodane
Gdzie znaleźć osoby do konwersacji w obcym języku? W domu? Na Malcie?

Nowych rzeczy powinniśmy uczyć się w praktyce. Z kim najlepiej będzie poćwiczyć korzystanie z obcego języka?

Szkoła średnia za granicą - czy to dobre rozwiązanie dla polskich uczniów?

Brakujące miejsce w polskich szkołach to spory problem dla absolwentów podstawówek i gimnazjów. Czy wyjazd poza kraj to dobra alternatywa?