BRANŻE
ID:280930

Projektant/Asystent Projektanta

Opis firmy:

VIA Projekt specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inżynieryjnej inwestycji budowlanych od fazy projektowania, uzyskiwania decyzji administracyjnych, organizacji przetargów, zarządzania projektem oraz budów dla szeregu inwestycji szczególnie w zakresie obiektów infrastrukturalnych.

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w realizacji projektów drogowych;
  • Współuczestnictwo przy opracowywaniu projektów;
  • Przestrzeganie określonych terminów realizacji projektów lub/i jego części;
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych

Oczekujemy:

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
  • Znajomość oprogramowania branżowego CAD;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub w wybranej przez siebie formie) w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie.