BRANŻE
ID:242540

Pracownik biurowy/Doradca handlowy

Numer referencyjny: a0t5800000ZsIdrAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, Szczecin

Data publikacji: 2018-09-11

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
  • realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy,
  • sprzedaż telefoniczna,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych,
  • kontakt i opieka handlowa nad klientami,
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych,
  • analiza rynku,
  • wsparcie dla handlowca mobilnego.
Wymagania:
  • swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych (mile widziane doświadczenie w call center),
  • dobra znajomość języka angielskiego - min. stopień komunikatywny (warunek konieczny),
  • mile widziana znajomość branży TSL,
  • automotywacja i duży entuzjazm do pracy,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel).
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.

Obowiązki:realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy,
sprzedaż telefoniczna,
pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych,
kontakt i opieka handlowa nad klientami,
przygotowywanie ofert i umów handlowych,
analiza rynku,
wsparcie dla handlowca mobilnego.

Wymagania:swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych (mile widziane doświadczenie w call center),
dobra znajomość języka angielskiego - min. stopień komunikatywny (warunek konieczny),
mile widziana znajomość branży TSL,
automotywacja i duży entuzjazm do pracy,
komunikatywność,
dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
umiejętność pracy w zespole,
dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel).

Oferujemy:bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.