BRANŻE
ID:244080

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Eurocash Serwis

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko.

MIEJSCE PRACY: Szczecin (okolice)

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premia)
  • GWARANTOWANA PREMIA PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIĄCE PRACY
  • jasny i przejrzysty system premiowania
    zadaniowy czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    samodzielność przy realizacji postawionych zadań
  • odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym  kreatywnym zespole
  • samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz
    paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe
    ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
KLUCZOWE ZADANIA:
  • zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, szkolenia produktowe
    wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:
  • posiadać doświadczenie na stanowisku
    przedstawiciela handlowego
  • być zorientowany na klienta oraz cel
  • posiadać zdolności analizowania problemów
    i samodzielności w ich rozwiązywaniu
  • cechować się dobrą organizacją pracy, planowaniem zadań i ustalaniem priorytetów
  • łatwo nawiązywać kontakty interpersonalne
  • posiadać wykształcenie min. średnie
  • znać pakiet MS Office
  • posiadać prawo jazdy kat. B
  • Być otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
GWARANTOWANA PREMIA PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIĄCE PRACY
  • zadaniowy czas pracy
  • samodzielność przy realizacji postawionych zadań
  • paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • przedstawiciela handlowego
  • i samodzielności w ich rozwiązywaniu
  • cechować się dobrą organizacją pracy, planowaniem
  • zadań i ustalaniem priorytetów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.