BRANŻE
ID:255376

Manager Spedycji Międzynarodowej (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNzAYQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
  • zarządzenie podległym zespołem,
  • planowanie i organizacja transportu,
  • optymalizacja kosztów transportowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w spedycji międzynarodowej,
  • doświadczenie w działaniach handlowych,
  • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość,
  • doświadczenie lub predyspozycje do zarządzania zespołem,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • mile widziana znajomość innych języków obcych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pakiet wyjątkowych benefitów, między innymi nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)
  • autonomię oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu,
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:zarządzenie podległym zespołem,
planowanie i organizacja transportu,
optymalizacja kosztów transportowych,
nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami,
nadzór nad obiegiem dokumentów.

Wymagania:min. 2 lata doświadczenia w spedycji międzynarodowej,
doświadczenie w działaniach handlowych,
zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość,
doświadczenie lub predyspozycje do zarządzania zespołem,
wykształcenie wyższe,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
mile widziana znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
atrakcyjne warunki finansowe,
pakiet wyjątkowych benefitów, między innymi nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)
autonomię oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu,
pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.