BRANŻE
ID:257732

Księgowa / Księgowy ze znajomością języka angielskiego

Numer referencyjny: a0t6N0000009uVLQAY

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, Szczecin

Data publikacji: 2021-06-24

Branża: Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
  • wystawianie i księgowanie faktur, rozliczanie wyciągów bankowych, rozliczanie rachunków klientów,
  • rozliczanie i raportowanie sprzedaży,
  • sporządzenie i potwierdzanie sald i rozliczanie kont księgi głównej związanych z procesami rozrachunków z należnościami i zobowiązaniami,
  • uzgadnianie kont bankowych,
  • księgowanie transakcji dotyczących zapasów, środków trwałych, podatków,
  • kalkulacja i księgowanie przychodów, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 - warunek konieczny),
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany odpowiedni przedmiot studiów),
  • doświadczenie związane z księgowością (nawet praktyka, staż),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne i konkurencyjne na rynku wynagrodzenie negocjowane w trakcie spotkania,
  • system premiowy,
  • samodzielne, eksperckie stanowisko z realną możliwością wpływania na proces,
  • pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej korporacji,
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe (także dla członków rodziny),
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • miesięczny dodatek do wynagrodzenia za znajomość dodatkowego języka,
  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przenieść się do Szczecina.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 664 715 576.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:wystawianie i księgowanie faktur, rozliczanie wyciągów bankowych, rozliczanie rachunków klientów,
rozliczanie i raportowanie sprzedaży,
sporządzenie i potwierdzanie sald i rozliczanie kont księgi głównej związanych z procesami rozrachunków z należnościami i zobowiązaniami,
uzgadnianie kont bankowych,
księgowanie transakcji dotyczących zapasów, środków trwałych, podatków,
kalkulacja i księgowanie przychodów, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF,
sporządzanie deklaracji podatkowych.

Wymagania:znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 - warunek konieczny),
wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany odpowiedni przedmiot studiów),
doświadczenie związane z księgowością (nawet praktyka, staż),
umiejętność analitycznego myślenia,
samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:atrakcyjne i konkurencyjne na rynku wynagrodzenie negocjowane w trakcie spotkania,
system premiowy,
samodzielne, eksperckie stanowisko z realną możliwością wpływania na proces,
pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej korporacji,
prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe (także dla członków rodziny),
dofinansowanie do karty sportowej,
miesięczny dodatek do wynagrodzenia za znajomość dodatkowego języka,
pakiet relokacyjny dla osób gotowych przenieść się do Szczecina.