BRANŻE
ID:243091

Kierownik operacyjny (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Fa3bjAAB

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
  • czuwanie nad jakością procesów magazynowo-spedycyjnych,
  • nadzór i organizacja pracy podległego zespołu,
  • współpraca w realizacja założeń budżetowych,
  • negocjowanie warunków oraz nadzór nad współpracą z usługobiorcami,
  • kontrolowanie poprawności danych systemowych działalności operacyjnej,
  • nadzorowanie rozliczeń z podwykonawcami,
  • budżetowanie wartościowe i ilościowe dot. działalności operacyjnej,
  • aktywne wsparcie działań zespołu.
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem magazynowo-spedycyjnym,
  • min. 2 lata doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem łańcucha dostaw,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła obsługa MS Office,
  • skuteczność w dążeniu do realizacji celów,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon).

Obowiązki:czuwanie nad jakością procesów magazynowo-spedycyjnych,
nadzór i organizacja pracy podległego zespołu,
współpraca w realizacja założeń budżetowych,
negocjowanie warunków oraz nadzór nad współpracą z usługobiorcami,
kontrolowanie poprawności danych systemowych działalności operacyjnej,
nadzorowanie rozliczeń z podwykonawcami,
budżetowanie wartościowe i ilościowe dot. działalności operacyjnej,
aktywne wsparcie działań zespołu.

Wymagania:doświadczenie w zarządzaniu procesem magazynowo-spedycyjnym,
min. 2 lata doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem łańcucha dostaw,
dobra znajomość języka angielskiego,
biegła obsługa MS Office,
skuteczność w dążeniu do realizacji celów,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki,
wysokie wynagrodzenie,
program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy,
przyjazne i komfortowe środowisko pracy,
bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
niezbędne narzędzia pracy (auto, laptop, telefon).