BRANŻE
ID:237992

Kierowca, mobilny doradca klienta (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000DOQnNAAX

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, Szczecin

Data publikacji: 2018-01-18

Branża: Inne

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
  • profesjonalna obsługa klientów wypożyczalni samochodów: podstawianie i odbiór pojazdów,
  • przekazanie i odbiór dokumentacji wypożyczanego pojazdu, pobieranie płatności od klientów,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy, z wykorzystaniem urządzeń mobilnych,
  • obowiązki związane z utrzymaniem i obsługą parku samochodowego: transport/odbiór pojazdów do serwisów, do myjni.
Wymagania:
  • dyspozycyjność ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
  • wiedza techniczna dotycząca wyposażenia samochodu,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • oferta pracy tymczasowej z możliwością skorzystania z pakietów medycznych, sportowych i ubezpieczeniowych.

Obowiązki:profesjonalna obsługa klientów wypożyczalni samochodów: podstawianie i odbiór pojazdów,
przekazanie i odbiór dokumentacji wypożyczanego pojazdu, pobieranie płatności od klientów,
sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy, z wykorzystaniem urządzeń mobilnych,
obowiązki związane z utrzymaniem i obsługą parku samochodowego: transport/odbiór pojazdów do serwisów, do myjni.

Wymagania:dyspozycyjność ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
czynne prawo jazdy kat. B,
łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
wiedza techniczna dotycząca wyposażenia samochodu,
odpowiedzialność za powierzone mienie,
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
satysfakcjonujące wynagrodzenie,
elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką,
pracę w młodym i dynamicznym zespole,
możliwość zdobycia doświadczenia,
oferta pracy tymczasowej z możliwością skorzystania z pakietów medycznych, sportowych i ubezpieczeniowych.