BRANŻE
ID:242372

Inżynier walidacji

Numer referencyjny: a0t5800000ZsBREAA3

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
  • udział w aktualizacji Validation Master Plan,
  • ocena ryzyka w procesach produkcyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji do procesu walidacji (URS, IQ, OQ, PQ), zgodnie z wymaganiami FDA,
  • prowadzenie protokołów walidacyjnych,
  • wspieranie zespołu odpowiedzialnego za realizację zadań w trakcie procesu walidacji maszyn, urządzeń i procesów produkcyjnych,
  • ocena wyników i przygotowywanie raportów walidacyjnych oraz ich archiwizacja,
  • wsparcie w zakresie eliminowania niezgodności w procesach walidacyjnych,
  • ocena zasadności i wsparcie przy rewalidacji,
  • ocena nowego sprzętu, urządzeń i procesów pod względem konieczności przeprowadzenia walidacji,
  • przygotowanie i realizacja szkoleń z procesów walidacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach inżynierskich związanych z procesami walidacji i/lub jakości,
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją, fizyka techniczna, zarządzanie/menadżer jakości, elektronika, automatyka i robotyka oraz pochodne),
  • znajomość zagadnień z zakresu procesu walidacyjnego i maszyn,
  • znajomość systemów zarządzania jakością (ISO 9001, ISO 13485) oraz FDA,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (szkolenia i warsztaty zespołowe, siłownia dla pracowników, pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, transport do pracy, dofinansowanie do nauki języków obcych, pakiet relokacyjny i inne),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon),
  • imprezy integracyjne,
  • pikniki rodzinne.

Obowiązki:udział w aktualizacji Validation Master Plan,
ocena ryzyka w procesach produkcyjnych,
przygotowywanie dokumentacji do procesu walidacji (URS, IQ, OQ, PQ), zgodnie z wymaganiami FDA,
prowadzenie protokołów walidacyjnych,
wspieranie zespołu odpowiedzialnego za realizację zadań w trakcie procesu walidacji maszyn, urządzeń i procesów produkcyjnych,
ocena wyników i przygotowywanie raportów walidacyjnych oraz ich archiwizacja,
wsparcie w zakresie eliminowania niezgodności w procesach walidacyjnych,
ocena zasadności i wsparcie przy rewalidacji,
ocena nowego sprzętu, urządzeń i procesów pod względem konieczności przeprowadzenia walidacji,
przygotowanie i realizacja szkoleń z procesów walidacji.

Wymagania:doświadczenie w pracy na stanowiskach inżynierskich związanych z procesami walidacji i/lub jakości,
wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją, fizyka techniczna, zarządzanie/menadżer jakości, elektronika, automatyka i robotyka oraz pochodne),
znajomość zagadnień z zakresu procesu walidacyjnego i maszyn,
znajomość systemów zarządzania jakością (ISO 9001, ISO 13485) oraz FDA,
znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony),
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (szkolenia i warsztaty zespołowe, siłownia dla pracowników, pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, transport do pracy, dofinansowanie do nauki języków obcych, pakiet relokacyjny i inne),
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon),
imprezy integracyjne,
pikniki rodzinne.