BRANŻE
ID:242902

Inżynier Elektronik

Numer referencyjny: a0t5800000ZsBQGAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, Szczecin

Data publikacji: 2018-10-01

Branża: Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
  • doskonalenie produktów firmy,
  • wpływ na zmianę procesów produkcyjnych,
  • praca ze sprzętem pomiarowym (pomiar dźwięku i wibracji),
  • praca przy oscyloskopach/analizatorach widma,
  • utrzymywanie kontaktu z Brand Owners,
  • pełnienie funkcji pośrednika między działem produkcji oraz R&D w środowisku międzynarodowym,
  • dobór i zatwierdzenie części elektronicznych do prototypów i bieżących produktów,
  • proponowanie zamienników dla elementów elektronicznych wycofanych z użytku.
Wymagania:
  • wiedza z zakresu elektroniki na zaawansowanym poziomie,
  • min. rok doświadczenia w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w udoskonalaniu produktów,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • otwarte podejście do innowacyjnych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (szkolenia i warsztaty zespołowe, siłownia dla pracowników, pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, transport do pracy, dofinansowanie do nauki języków obcych, pakiet relokacyjny i inne),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon),
  • imprezy integracyjne,
  • pikniki rodzinne.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 505 176 713.

Obowiązki:doskonalenie produktów firmy,
wpływ na zmianę procesów produkcyjnych,
praca ze sprzętem pomiarowym (pomiar dźwięku i wibracji),
praca przy oscyloskopach/analizatorach widma,
utrzymywanie kontaktu z Brand Owners,
pełnienie funkcji pośrednika między działem produkcji oraz R&D w środowisku międzynarodowym,
dobór i zatwierdzenie części elektronicznych do prototypów i bieżących produktów,
proponowanie zamienników dla elementów elektronicznych wycofanych z użytku.

Wymagania:wiedza z zakresu elektroniki na zaawansowanym poziomie,
min. rok doświadczenia w firmie produkcyjnej,
doświadczenie w udoskonalaniu produktów,
znajomość procesów produkcyjnych,
umiejętności analityczne,
znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
otwarte podejście do innowacyjnych rozwiązań,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony),
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (szkolenia i warsztaty zespołowe, siłownia dla pracowników, pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, transport do pracy, dofinansowanie do nauki języków obcych, pakiet relokacyjny i inne),
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon),
imprezy integracyjne,
pikniki rodzinne.