BRANŻE
ID:238281

Doradca Klienta

Opis firmy:

Eurobank poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Za co byłbyś odpowiedzialny?
  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami)
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
  • osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się na stanowisku Opiekuna Klienta

Kogo szukamy?
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
Co możemy Ci zaoferować?
  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży (programy rozwojowe, szkolenia, mentoring)
  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
  • karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia specjalistyczne