zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

AIESEC Szczecin

Szczecin


O firmie


AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 38 000 członków. AIESEC działa w ponad 105 krajach, na ok. 1100 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach, którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
Komitet Lokalny AIESEC Szczecin powstał w roku 1978, czyli dokładnie 31 lat temu!AIESEC
Dzięki ambicjom małej grupki studentów, którzy zdecydowali się kształcić właśnie w Szczecinie, ich ogromnemu zaangażowaniu i chęci do pracy, inicjatywie i odwadze, w naszym mieście akademickim powstał Komitet Lokalny AIESEC Szczecin. Stworzono solidne fundamenty organizacji studenckiej, której celem była pomoc młodym ludziom w rozwoju, aby mogli odnosić sukcesy w przyszłym życiu zawodowym.

Naszym głównym celem jest wymiana praktyk zagranicznych. Działalność ta jest prowadzona od samego powstania organizacji w 1948r., więc posiadamy doświadczenie w tym co robimy!!!

W AIESEC Polska Komitet Lokalny Szczecin działa obecnie około 45 członków. To studenci Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego Wyższej Szkoły Administracji Publicznej, Akademii Morskiej oraz innych.
Prowadzimy działalność w całym szczecińskim środowisku akademickim, dlatego zapraszamy do współpracy studentów wszystkich szczecińskich uczelni, niezależnie od kierunku studiów.
Nasze biuro mieści się przy Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu przy ulicy Żołnierskiej 53, bud A, pok. 306..
Regularnie gościmy praktykantów z wielu krajów świata: Niemiec, Czech, Meksyku, Japoni, Tajwanu i wielu innych... Natomiast szczecińscy studenci wyjechali do Niemiec, Indii, Czech, Austarili, Anglii i wielu innych

FB dlaMaturzysty.pl reklama