Koncert
Sunrise Festival 2007 - II dzień

Sunrise Festival 2007 - II dzień

  • 2007-07-21
  • Kołobrzeg Amfiteatr, Szczecin

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 310.

Opis

W tym roku pośród wszystkich mediów wspierających Festiwal znalazł się również portal dlaStudenta.pl, który towarzyszył artystom, uczestnikom i organizatorom tego niezwykłego wydarzenia. Prezentujemy pierwszą odsłonę tego, co działo się na terenie kołobrzeskiego Amfiteatru.

 

Dzień II Festiwalu (Sobota 21 lipiec)

 

Już przed wejściem na teren festiwalu można było poczuć klimat, tego co działo się podczas piątkowej nocy. Nieco zmęczony ale nie zrezygnowany tłum czekał na to co tym razem przygotowali organizatorzy oraz sami wykonawcy. Sobotni "maraton" rozpoczął się tuż po 18.00. Jako pierwsi wystąpili „Streap-T” na scenie SUN oraz „Radi.S” na scenie MOON. Jednak występ Matysa wprowadził bawiących się w niepowtarzalny klimat festiwalu. Mimo wczesnej pory rozpoczęcia II dnia Festiwalu fani nie zawiedli.

Nie trzeba było wiele by zobaczyć ciała, które poruszały się w rytmie gorących dźwięków płynących z każdej ze scen. Gdy na scenie pojawił się Johan Gielen nikt nie mógł oprzeć się temu brzmieniu. Jak zwykle podczas jego setów widać było bardzo dobry kontakt z publicznością. Potwierdziły to na koniec występu okrzyki zachęcające artystę do pozostania na scenie.

Niestety podczas tej dwudniowej imprezy czas był rzeczą świętą, a do świtu pozostało jeszcze kilka godzin. Po elektryzującej od dźwięków nocy przyszedł czas na równie gorący SUNRISE. Na scenie pojawił długo oczekiwany Dj Kris. Jego set rozbudziła nawet tych, którym zaczęło brakować sił. Stało się już tradycją, że główny organizator, producent i dj występuje gdy pierwsze promyki słońca przebijają się nad horyzontem.

Aron Piasecki


Wkrótce podsumowanie tegorocznego Festiwalu
FOTOGRAFOWIE:

1) Agencja dlastudenta.pl ( podstrony 1-6)
2) Gracjan Trzeciak (podstrony 6-8)

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Sunrise Festival 2007 - II dzień"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Szczecin, koncerty Szczecin na dziś, koncerty Szczecin jutro, koncerty Szczecin w tym tygodniu, koncerty Szczecin na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!