Koncert
Sunrise Festival 2007 - I dzień

Sunrise Festival 2007 - I dzień

  • 2007-07-20, do 2007-07-22
  • Kołobrzeg Amfiteatr, Szczecin

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 319.

Opis

W tym roku pośród wszystkich mediów wspierających Festiwal znalazł się również portal dlaStudenta.pl, który towarzyszył artystom, uczestnikom i organizatorom tego niezwykłego wydarzenia. Prezentujemy pierwszą odsłonę tego, co działo się na terenie kołobrzeskiego Amfiteatru.

 

Dzień I Festiwalu (Piątek 20 lipiec)

Już o poranku w można było wyczuć wzmożony ruch w mieście, kiedy to pierwsi fani zaczęli zjeżdżać z wszystkich miast Polski. Zatłoczone były dworce, budki z hot-dogami i stoiska z olejakmi do opalania. Bliżej rozpoczęcia imprezy tłumy ciągnęły w kierunku Amfiteatru. Tego wieczoru spodziewano się ponad 14 000 tysięcy bawiących się ludzi na ogrodzonym terenie Festiwalu. Nad bezpieczeństwem i sprawnością w komunikacji czuwali policjanci, a ponadto wzmożone patrole rewidowały samochody udające się na festiwal w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju środków odurzających.
Samo otwarcie Festiwalu opóniźniło się o nieco ponad pół godziny. Powodem był drobny problem w obsłudze bramek weściowych. Przy wejściu zgromadzono ok. 30 ochroniarzy, którzy przechwytywali wszystki zabronione przez organizatrów przedmioty, płyny i farmaceutki. Cała obsługa wejścia był przeprowadzona sprawnie i bez większych problemów. By zwiększyć bezpieczeństwo imprezowiczów, wszyscy wchodzący w momencie przejścia przez bramki byli rejestrowani i monitorowani na bieżąco przez system kamer zainstalowanych na terenie całego Festiwalu.
Po mimo opóźnień na samym wejściu wszystkie występy na scenach Moon i Sun odbyły się wg. wcześniej sporządzonego TimeTable. O godzinie 18. pierwszych fanów zgromadził Carrsten Hell, kolejno atmosferę podgrzewali Erwin Spitsbaard, Mauro Picotto ze swoim słynnym „Komodo" oraz Marco V. Tego wieczoru gwiazdą „księżycowej" sceny była czeska Dj'ka Lucca, której występ zakończył niezwykle widowiskowy fireworks show. Wg. doniesień Agencji MDT niewykluczony jest fakt, iż Lucca będzie miała możliwość otrzymania ponownego zaproszenia na Sunrsie Festival.
Niecałe 150 metrów od Moon Stage na „słonecznej" scenie odbywał się kolejny niesamowity pokaz. Do występów V-Valdiego, Ericka E oraz Robbie Riwiery dołączyła imponująca Vjską prezentacja duetu Clockwork, w której udział również mieli czołowi polscy politycy.
Podobnie jak na scenie Moon, przy tej niespotykanej aranżacji konsolet, potężnych ekranów, świateł i laserów nie mogło zabraknąć tanecznych pokazów hostess, które momentami bardziej przyciągały uwagę klubowiczów niż występy światowej sławy gwiazd muzyki elektronicznej.

I dzień festiwalu zakończył się już o świcie, kiedy wzeszło słońce i co nie którym ułatwiło powrót do domów z nadzieją, że sobotnia edycja Festiwalu będzie jeszcze głośniejsza i jeszcze bardziej spektakularna jeśli chodzi o gwiazdy i pokazy świetlne.

GT

Wkrótce podsumowanie tegorocznego Festiwalu i jeszcze więcej ciekawych zdjęć
FOTOGRAFOWIE:

1) Agencja dlastudenta.pl ( podstrony 1-6)
2) Aron Piasecki, Paulina Suchodolska, Marcin Budzyński ( podstrony 7-8)
3) Gracjan Trzeciak (Podstrona 8)


Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Sunrise Festival 2007 - I dzień "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Szczecin, koncerty Szczecin na dziś, koncerty Szczecin jutro, koncerty Szczecin w tym tygodniu, koncerty Szczecin na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!