Koncert
Ørganek wystąpi w Szczecinie

Ørganek wystąpi w Szczecinie

  • 2022-10-24
  • Filharmonia, Szczecin

Wystąpią

Opis

Znany z żywiołowych i energicznych koncertów zespół Ørganek ogłasza pierwszą część jesiennej trasy koncertowej, „Na razie stoję, na razie patrzę Tour”. 

Trasa promuje ostatnią płytę zespołu Ørganek, zatytułowaną „Na razie stoję, na razie patrzę”. Poza jakością artystyczną, z której słynie Ørganek, silnym akcentem płyty jest produkcja albumu, za którą odpowiada sam zespół. Moc gitarowego brzmienia oraz niepokojąca atmosfera zawarta w utworach tworzy wyjątkowy i nowoczesny charakter płyty.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Zespół Paramore powraca po 5-letniej przerwie [WIDEO]

Artyści wracają z nowa muzyką po raz pierwszy od 2017 roku.

IGA wydaje nowy singiel "YOUYOUYOU" [WIDEO]

Artystka obecnie krąży między Rzymem a północą Włoch oraz podróżuje vanem po Europie ze swoją mamą, grając swoje utwory po polsku, angielsku i włosku.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!