Koncert
Małgorzata Ostrowska - The Best Of

Małgorzata Ostrowska - The Best Of

  • 2020-06-08, , godzina 19:00
  • 95 zł (Małgorzata Ostrowska - The Best Of)
  • Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Opis

Zapraszamy na koncerty Małgorzaty Ostrowskiej, która bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Małgorzata Ostrowska bilety na trasę The Best Of już dostępne. 

Małgorzata Ostrowska koncerty The Best Of

O Małgorzacie Ostrowskiej

Małgorzata Ostrowska to wokalistka, kompozytorka, autorka znanych tekstów. Jest autorką takich przebojów jak ,,Szklana pogoda", ,,Droga pani z TV", ,,Słowa", ,,Mister of America", ,,Po niebieskim niebie" czy ,,Meluzyna".
 
Przez wiele lat była związana z zespołem popowo-rockowym Lombard. W 1999 roku rozpoczęła solową karierę. Jest intrygująca, odważna, bezpretensjonalna. Wyróżnia się też jednym z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce.
 
Wokalistka ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Wśród nich znalazły się Bursztynowy Słowik za całokształt działalności artystycznej, którego otrzymała w 1999 roku w Sopocie. W 2007 roku artystka odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowej, 50. edycji festiwalu otrzymała tytuł ,,Ikony Festiwalu Opolskiego".

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Małgorzata Ostrowska - The Best Of"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Szczecin, koncerty Szczecin na dziś, koncerty Szczecin jutro, koncerty Szczecin w tym tygodniu, koncerty Szczecin na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
koncert pod wieza
"Emmanuelle" - niesamowity koncert muzyki filmowej na szczycie stacji narciarskiej

Wydarzenie odbędzie się w Krynicy-Zdroju, w sercu Beskidu Sądeckiego.

Polandrock2020
Pol'and'Rock Online ogłasza kolejnych artystów

Hunter, Poparzeni Kawą Trzy i Sidney Polak dołączają do Najpiękniejszej Domówki Świata.

Konkurs Ziaja