Koncert
GOLEC uORKIESTRA KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

GOLEC uORKIESTRA KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

  • 2018-12-27
  • 59
  • Netto Arena, Szczecin

Opis

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Golec uOrkiestra Koncert Kolęd i Pastorałek już 27 grudnia w szczecińskiej Netto Arenie. Najpiękniejsze, nastrojowe, niepowtarzalne - przyjdź i poczuj klimat Świąt Bożego Narodzenia z kolędami Golec uOrkiestry! Golec uOrkiestra Koncert Kolęd i Pastorałek Szczecin 2018 bilety już w sprzedaży! Zespół Golec uOrkiestra bawi pokolenia Polaków już od niemal dwudziestu lat. Oprócz wspaniałych pop-folkowych utworów, przez lata towarzyszyły nam kolędy w cudownym, góralskim klimacie nadającym świętom Bożego Narodzenia jeszcze bardziej magicznej atmosfery. Mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół jest tak duża, że żadne nagranie nie jest w stanie przenieść energii panującej podczas świątecznych koncertów.

Przyjdź na koncert w Szczecinie, by przekonać się o mocy kolęd Golec uOrkiestry!    Golec uOrkiestra - grupa muzyczna założona w 1998 roku przez braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców. Jej nazwa nawiązuje do pisowni gwarowej (,,u" przed wyrazem ,,orkiestra"). Zespół napisał i wypromował takie przeboje jak Lornetka, Crazy is my life, Słodycze, Pędzą konie, Nie ma nic, Kto się ceni, Młody maj, a także słynne, cytowane przez prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Walkera Busha, Ściernisco. Zespół podczas swojej kilkunastoletniej działalności zagrał ponad tysiąc pięćset koncertów w Polsce, Europie i Ameryce Północnej. Golec uOrkiestra Szczecin, Netto Arena, 27.12. Golec uOrkiestra Kolędy i Pastorałki bilety na koncert już dostępne!  

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "GOLEC uORKIESTRA KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Szczecin, koncerty Szczecin na dziś, koncerty Szczecin jutro, koncerty Szczecin w tym tygodniu, koncerty Szczecin na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja