Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

LuLu Club

Szczecin

Adres:ul. Partyzantów 2 Miasto:Szczecin Tel:515 604 585

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Nowy
2016-07-17
Szajs

Lulu to zlodziejska ochrona, dasz 200 zl na wjazd a ochrona ci powie ze dales 20! Bydlo zlodziejskie uwazajcie co dajecie do reki tym zlodziejom! Kłócić się nie da bo zaraz wsparcie wpada i cie wyje.... Klub patola dla nowych klientów

 
ruda
2015-04-11
obsluga

Club fajny , muzyka swietna jak i tancerze,ale obsluga faaaatalna ,barman jakby stal za kare za lada a gdy zostal zawolany do zamowienia wyskoczyl z grozba,to samo sie tyczy pana z szatni , wiem ze zmeczenie dobija czlowieka ale to nie powob zeby byc aroganckim! Jedyny bardzo pozytywny byl pan ochroniarz przy wejsciu!

 
lolita
2014-03-29
lol

Wszystko fajnie poza nacpanym , agresywnym ochroniazem !!!

 
Gość klubu
2013-06-17
NAjgorszy klub w jakim byłam=Lulu

w sobotę 15.07.203 odwiedziliśmy ten klub ze znajomymi wejście 20 zł. W środku okazało się że nie ma gdzie nogi postawić, było duszno a do baru nie było nawet mowy żeby się dopchać. Nie byliśmy tam nawet 10 minut więc zażądaliśmy zwrotu pieniędzy oczywiście bezskutecznie ochroniarz udawał że nas nie słyszy, więc chcieliśmy aby został poproszony menadżer klubu - i tu również nas "olano". Gdy był tam Can-Can było o wiele lepiej teraz przede wszystkim wpuszczają za dużo ludzi,a ochrona powinna zostać wymieniona natychmiast. Nie polecam tego lokalu nikomu.

 
frajer
2012-09-30
Lulu CEP?

Jestem świadom tego że ochrona to buce mające IQ poniżej 20 ale taki lokal, w końcu całkiem w porządku, musi mieć ochronę na poziomie. Niestety muszę stwierdzić, że tak nie jest. Chłopaki nie jarzą o co chodzi. Jak następnym razem wniosę tam konkretne fajerwerki (nie mogę tutaj użyć innego słowa wiecie jakiego) to, ochrona będzie w ciemnej dupie, bo trzeba chronić cepa, któremu się wydaje, że jego dupsko jest zagrożone. Tak się składa, że jestem dziennikarzem i nie miałem pojęcia, że w Szczecinie nie trzeba płacić podatków. Widzę, że trzeba to nagłośnić. Oczekuję kontaktu od V12. Spadajcie

 
BLOK PROMOWANY
BATLIC HOME SPA fit Przetestuj najnowszą serię kosmetyków Ziaja BALTIC HOME SPA fit
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama