Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Coyote Club

Szczecin

Coyote Club - zdjęcie Coyote Club - zdjęcie nr 264806Coyote Club - zdjęcie nr 264807Coyote Club - zdjęcie nr 264808Coyote Club - zdjęcie nr 264809Coyote Club - zdjęcie nr 264810Coyote Club - zdjęcie nr 264811Coyote Club - zdjęcie nr 264812Coyote Club - zdjęcie nr 264813

Coyote Club

Adres:ul. Jagiellońska 89 Miasto: Szczecin Tel:+48914336263, +48509331034www:http://www.coyote-club.comemail:kontakt@coyote-club.com
Godziny otwarcia:środy-soboty od godz.21.00-5.00Wstęp:środa,czwartek-Panie i studenci wstęp wolny piątek do 22.00-Panie i studenci wstęp gratis, po wszyscy 15PLN, sobota wszyscy 15PLN


 
Piętnaście lat temu w Stanach Zjednoczonych powstałlokal jedyny w swoim rodzaju - Coyote Ugly Bar.Rządziły w nim pełne seksu, śmiałe i pewne siebie barmanki.Nie tylko serwowały drinki, ale i tańczyły na barze!Ich wyczyny przyciągały każdego wieczoru tłumy gości!Historia ta stała się scenariuszem do kinowego przeboju Wygrane marzenia, który rozsławił klub na cały świat! Dziś na świecie działa ponad 20 tego typu... czytaj więcej »
 
Klub posiada
  • płatność kartą
  • klimatyzacja
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 4.94 / 10
Wygląd:5.5
Muzyka:5.08
Klimat:4.25

Imprezy cykliczne


Studencka Zakręcona Środa
(każda środa)
start: 21:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Klient, niezadowolony klient
2021-11-18
Sprawa zgłoszona na policję

Ostatni raz byłem w tym lokalu, mają piwnice na dole gdzie okładają ludzi. Uważajcie tam, niedługo sparwiedliwosci stanie się zadość. Wasz czas skurwysyny jest policzony!

 
Klient
2021-09-25
Najgorszy klub w Szczecinie

Ten klub to jakiś żart. Fatalna muzyka, nie da się tańczyć przy tych okropnych remiksach. Bezczelni chłopacy w szatni. Na poacztku imprezy dali mi bryloczek bez numerka, a gdy wychodziłam i chciałam odebrać kurtki powiedzieli, że mi ich nie dadzą bo to ja zgubiłam numerek. Nie polecam tego klubu. Strata pieniędzy i czasu!

 
dziewczyna pobitego chłopaka
2019-03-15
Odradzam

Wczoraj mój chłopak przez ochroniarzy z klubu wyproszony bez podania powodu (wracał z toalety do stolika) oraz w drodze do wyjścia (nie stawiał oporu) dwukrotnie uderzony w twarz czego skutkiem jest rozbita warga i siniak na czole. Nie pozwolono mu zabrać rzeczy z szatni. Jak się później okazało w szatni po daniu numerka nie było jego rzeczy. Trzeba było czekać do zamknięcia lokalu czy się nic nie znajdzie (ponad 2 h na zewnątrz w koszulce). Został najzwyczajniej pobity i okradziony

 
klient
2018-05-04
Nie polecam - ochrona skandal, uważajcie

Miałem wczoraj okazję odczuć na własnej skórze jak te bydlaki zwani ochroniarzami traktują klientów. Najpierw mnie nawyzywano, a kiedy zwróciłem się do bydlaka grzeczniej proszę w zamian niespodziewanie dostałem "lacza" i wyleciałem z lokalu. Gdyby nie brat stojący obok, który przyłożył bydlakowi w twarz (się szmaciarz nie spodziewał) pewnie został bym dodatkowo okopany. Nadmienię iż nie jestem młodym chłopcem tylko poważnym facetem, który na balety przychodzi w marynarce. Takie traktowanie klientów to grube przegięcie. Uważajcie zatem na bandziorów pełniących tam funkcję ochrony i nie dyskutujcie z nimi tylko grzecznie przeproście i nie wracajcie do tego syfu. Są to niestety ludzie ograniczeni umysłowo, zazwyczaj bez szkoły, którzy mają swoje pięć minut i chcą pokazać jacy są ważni. Zdecydowanie odradzam. Potwierdzają to zresztą pozostałe komentarze.

 
Klient
2018-03-22
Ochrona

To jak ochroniarze traktują klientów jest nie do opisania, niestety. Zero szacunku w szczególności do kobiet. Od razu dostaje się gazem pieprzowym, dramat. Nie polecam !

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama