Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Coyote Club

Szczecin

Coyote Club - zdjęcie Coyote Club - zdjęcie nr 264806Coyote Club - zdjęcie nr 264807Coyote Club - zdjęcie nr 264808Coyote Club - zdjęcie nr 264809Coyote Club - zdjęcie nr 264810Coyote Club - zdjęcie nr 264811Coyote Club - zdjęcie nr 264812Coyote Club - zdjęcie nr 264813

Coyote Club

Adres:ul. Jagiellońska 89 Miasto: Szczecin Tel:+48914336263, +48509331034www:www.coyote-club.comemail:kontakt@coyote-club.com
Godziny otwarcia:środy-soboty od godz.21.00-5.00Wstęp:środa,czwartek-Panie i studenci wstęp wolny piątek do 22.00-Panie i studenci wstęp gratis, po wszyscy 15PLN, sobota wszyscy 15PLN


 
Piętnaście lat temu w Stanach Zjednoczonych powstałlokal jedyny w swoim rodzaju - Coyote Ugly Bar.Rządziły w nim pełne seksu, śmiałe i pewne siebie barmanki.Nie tylko serwowały drinki, ale i tańczyły na barze!Ich wyczyny przyciągały każdego wieczoru tłumy gości!Historia ta stała się scenariuszem do kinowego przeboju Wygrane marzenia, który rozsławił klub na cały świat! Dziś na świecie działa ponad 20 tego typu... czytaj więcej »
 
Klub posiada
  • płatność kartą
  • klimatyzacja
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 4.94 / 10
Wygląd:5.5
Muzyka:5.08
Klimat:4.25

Imprezy cykliczne


Studencka Zakręcona Środa
(każda środa)
start: 21:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

klient
2018-05-04
Nie polecam - ochrona skandal, uważajcie

Miałem wczoraj okazję odczuć na własnej skórze jak te bydlaki zwani ochroniarzami traktują klientów. Najpierw mnie nawyzywano, a kiedy zwróciłem się do bydlaka grzeczniej proszę w zamian niespodziewanie dostałem "lacza" i wyleciałem z lokalu. Gdyby nie brat stojący obok, który przyłożył bydlakowi w twarz (się szmaciarz nie spodziewał) pewnie został bym dodatkowo okopany. Nadmienię iż nie jestem młodym chłopcem tylko poważnym facetem, który na balety przychodzi w marynarce. Takie traktowanie klientów to grube przegięcie. Uważajcie zatem na bandziorów pełniących tam funkcję ochrony i nie dyskutujcie z nimi tylko grzecznie przeproście i nie wracajcie do tego syfu. Są to niestety ludzie ograniczeni umysłowo, zazwyczaj bez szkoły, którzy mają swoje pięć minut i chcą pokazać jacy są ważni. Zdecydowanie odradzam. Potwierdzają to zresztą pozostałe komentarze.

 
Klient
2018-03-22
Ochrona

To jak ochroniarze traktują klientów jest nie do opisania, niestety. Zero szacunku w szczególności do kobiet. Od razu dostaje się gazem pieprzowym, dramat. Nie polecam !

 
MM
2017-12-24
Zalosne

Zalosne polmozgi z odrobina władzy i wszechobecny syf.

 
Natala
2017-12-16
Nie polecam!!

Straszny chlew... Wszystko się lepiło, wszędzie walało sie pobite szkło, biedna pani sprątająca nie nadąrzała zamiatać, ludzie w klubie jakieś bydło... Każdy sie pchał nie ważne czy tańczysz czy stoisz byleś popychany bo ktoś chce przejść i ani jednego przepraszam. Bylam w szoku ze wpuszczają do takich klubów ludzi w dresikach...muzyka srednia, strasznie dużo łupanek w tym samym stylu. Jak dla mnie najgorszy balet na jakim byłam.

 
Szczecin
2017-12-10
Nigdy wiecej

Zachowanie ochrony- SKANDAL!! Brak szacunku nie tylko do mężczyzn ale i do kobiet przez ochronę. To jak traktują klientów jest nie do opisania. Również Pan obsługujący szatnie.. cwaniak jakich mało. . Nie wydanie mi kurtki bo stwierdził że jej nie ma i go to nie interesuje, dopiero bo dłuższej kłótni z nim raczyl ja oddać .. Nie polecam..!!

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmaki Weź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama