Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Heya Club

Szczecin

Adres:ul. Czarnieckiego 8
Tel:+48886101101
Miasto:Szczecin

Godziny otwarcia:środą, piątek, sobota od 21:00

Heya Club - dodaj opinię

Szczecin

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

NEVER AGAIN
2013-10-06
najgorszy club w Szczecinie

Moja noga w tym pseudo clubie NIE STANIE NIGDY WIĘCEJ - muzyka do DUPY !!!!- selekcja taka że ciecie z FORT SECURITY WPUSZCZAJĄ DRESIARZY i samą gównarzerie

ada
2012-12-10
ada

NAJGORSZY KLUB W JAKIM BYŁAM. 1. Tragiczna lokalizacja w jedenj z najgorszych szczecińskich dzielnic, blisko dworca, bezdomnych i ćpunów. Strach wracać w nocy, szczególnie dziewczynie,która ubrana jest wiadomo jak....Nie ma opcji bez koleżanek,a najlepiej kolegów. 2.CHAMSTWO Osoby pracujące w szatni dobierane były chyba na podstawie stopnia buractwa. Zero kultury, a przecież to na nas zarabiają. Ochrona też posozstawia wiele do życzenia. 3. BRAK BEZPIECZEŃSTWA I już aczynają się bójki, beznadziejny monitoring... 4. MAŁY PARKIET-ogólnie klub jest bardzo nieprzyjemny, taki chłodny. Byłam o dwa razy i dwa razy za dużo.

Klaudia
2011-05-28
Osiemnasta

Chciałabym zrobić osiemnastkę na 90-120 osób ile morze kosztować wynajem?

Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama