Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pinokio

Szczecin

Adres:ul. Sikorskiego 29 Miasto:Szczecin Tel:+48914850905

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

zażenowany
2023-03-13
Porażka

Ten klub to porażka. Większego syfu w życiu nie widziałem.

 
GOŚĆ
2016-07-09
NIGDY WIĘCEJ DO PINOKIO

Zostaliśmy z chłopakiem wyrzuceni z klubu bo przeczucie ochroniarza powiedziało mu, że mój chłopak wymiotował. Szkoda że nie mial takiego przeczucia kiedy ktoś rozbił na mnie piwo a ochroniarz stał obok... Mają kamery w toaletach i nie przyznają się. ODRADZAM.

 
TOMEK
2015-11-13
PINOKIO TO BANDA ZLODZIEJI

lokal porażka problem z kurtkami pozostał menager to huj

 
NIE POLECAM NIKOMU !!!
2014-01-05
KLUB PORAŻKA !!!!!!!!!

Podzielam negatywne opinie na temat tego klubu !!!. A akcja wielbłąd to porażka !!!,jeden bar ma piwo po 7zł,a drugi ma za 4zł w tym samym lokalu !!!. Ogólnie to dno nie klub !!! ludzi tam wogóle nie ma, jak studenci przyjdą to ruch jest ale szału NIE MA !!!. Ceny mają podobne jak w innych dyskotekach w Szczecinie - ale klub pinokio nie znajduje się w centrum miasta tylko w wynajmowanym lokalu -pod akademikiem !- więc dużej marży nie płaca za lokal !!!

 
giraffe
2013-06-27
gówniany klub

nie dość, że alkohol drogi, a warunki klubu marne, to jeszcze mega gówniana muzyka (to na jednym parkiecie, a na drugim pusto...)

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama