Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Long Bridge

Szczecin

Adres:ul. Monte Cassino 1 Miasto:Szczecin

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Tanita
2018-11-06
tz-interior

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/

 
Paweł
2014-07-24
super

Polecam zdecydowanie.!!!

 
robert
2014-04-26
melina

byłem , nie polecam

 
Arni
2013-03-02
Prawie Niemożliwe

Właśnie zakupiłem dla mojej Pani piwko z okazji Dnia Kobiet.Z pewnością jedyne takie.Mam nadzieję ,że po takim podarunku,nie będzie już nigdy kręcić nosem,że wychodzę z kumplami na piwo.Idealne dopełnienie do kwiatka.

 
janbar22
2012-11-12
masakra...

Moja znajoma, kolega i ja postanowiliśmy pograć w lotki w lONGE BRIDGE PUBIE. Pan właściciel odmówił wydania nam trzech zestawów lotek-zasugerował, ze lotki często giną..świetny tekst, już po nim powinniŚmy opuścić lokal, no ale chcieliśmy pograć w te cholerne lotki..Szanowny Pan odmówił nam również wydania kilku końcówek do lotek-stwierdził: " Jak wam się poPSują, to przyjdziecie sobie na górę po końcówki".Ech...A teraz najlepsze: po minucie Pan właściciel zszedł do pomieszczenia w którym zamierzaliśmy rozpocząć grę i rzekł:"Jak wam się tu nie podoba, to możecie zmienić lokal, słyszałem, jak mnie obgadywaliście na schodach". Wyszliśmy, oczywiście, i nigdy tam nie wrócimy, również oczywiście. Żenada na całej linii, wstyd i, po prostu, gówniarstwo tego gościa..Cóż więcej mam dodać-NIE POLECAM.

 
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama