Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Hairy Beats

Kiedykażdy czwartek godzina 20:00
Do kiedy2008-12-18
Za ile5zł/muzycy 3zł/ studenci
GdzieFree Blues Club
al. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Nie wiesz jak zacząć nadchodzący weekend? Dj Sankto Antonio na pewno Ci w tym pomoże.

 

Wyselekcjonuje dźwięki w sposób znany tylko jemu, tak by zaskoczyć niejednego z was!. Przecież czwartek to idealny czas na przed weekendowy chillout. Za jego kadencji na pewno nie zabraknie dance hall-u, r’n’b czy też hip hop-u. Sancto Antonio kocha to co robi, a muzyka jaką tworzy towarzyszy jego życiu od wielu lat. To podróżnik, rodem z Hiszpanii, który swoim czarem podbije serce niejednej z tańczących niewiast. Szpada, zimne spojrzenie i walka z bykiem twarzą w twarz nie jest mu obca. Dlatego chętnie podzieli się z wami tym co gra w jego duszy.

 

Jego dobroć i miłosierdzie jest tak przeogromne, że zaprasza do siebie wszystkich tych, którzy mieli by ochotę zmierzyć się z nim na „szpady” skreczowania. Jeśli masz ochotę i odwagę by stanąć za dekami razem z najodważniejszych Dj Free Blues Clubu masz okazję właśnie w czwartek! Czarne rytmy, wprost stworzone do tańca i koordynacji ciała czekają właśnie w tym dniu na osoby spragnione dobrego bitu. Łamiemy konwencję i pokazujemy, że jest mnóstwo dobrej muzyki.

 

Czwartki to nie tylko dyskoteka, ale i mieszanka pomysłów, które w odpowiedniej kolejności będziemy wam dawkować. Zatem studenci łączcie się i wbijajcie do nas!

 


 
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama