Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Helios na Scenie: Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów

Kiedy2023-06-25
Do kiedy2023-07-12
Gdzielista kin na: www.helios.pl
Helios na Scenie: Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów

25 czerwca oraz 12 lipca na ekranach wybranych kin Helios wyświetlone zostaną seanse prezentujące słynne dzieła holenderskiego mistrza w ramach cyklu „Wystawa w Kinie”. Nigdy w historii nie było wystawy, na której zgromadzono aż taką liczbę dzieł Vermeera! Po wystawie oprowadzi widzów jej kurator i zarazem dyrektor Rijksmuseum – Taco Dibbits. Tego wydarzenia nie może przegapić żaden miłośnik sztuki.

Film zaprosi widzów na wycieczkę po legendarnym amsterdamskim Rijksmuseum, gdzie od 10 lutego do 4 czerwca 2023 roku miała miejsce największa w historii wystawa arcydzieł Vermeera. Zostały na nią wypożyczone z całego świata najsłynniejsze płótna tego dawnego mistrza. Zaprezentowane zostaną między innymi: „Dziewczyna z perłą”, „Geograf”, „Mleczarka”, „Pani pisząca list i jej służąca”, „Przerwana lekcja muzyki” czy „Kobieta z wagą”.

„Wystawa w Kinie” to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu pokazane są wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Bilety na wystawę w Rijksmuseum wyprzedały się w 24 godziny. Obecnie wejściówki można dostać już tylko na czarnym rynku, a ich ceny sięgają kilku tysięcy dolarów! Seans w kinie więc jest jedyną szansą na zobaczenie tej wystawy.

Helios zaprasza na pokazy w repertuarze wybranych kin 25 czerwca oraz 12 lipca. Bilety są dostępne na stronie www.helios.pl/nowyvermeer, w kasach kin oraz w aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca w sali, a także zaoszczędzić więcej w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama