Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strajk Kobiet: Walka Trwa - manifestacja w Szczecinie

Kiedy2020-11-06
Gdzie
Strajk Kobiet: Walka Trwa - manifestacja w Szczecinie
Wydarzenia ostatnich kilkunastu dni podniosło społeczeństwo we wspólnym działaniu – brak zgody z treścią wyroku quasi TK z dn. 22.10.20. Oto kolejny dzień sprzeciwu i jego kolejna forma. #NigdyNieBedzieszSzlaSama #walkatrwa
 
Wyraźmy swój protest wobec szykan pod adresem strajkujących, wobec każdej/ego z nas, kto teraz doświadcza represji i hejtu. #MuremZaIwasiów #MuremZaNauczycielami – nie damy się zastraszyć!
 
ip


Zdjecie nr 1545864
Zdjecie nr 1545865
Zdjecie nr 1545866
Zdjecie nr 1545867
Zdjecie nr 1545868
Zdjecie nr 1545869
Zdjecie nr 1545870
Zdjecie nr 1545871
Zdjecie nr 1545872
Zdjecie nr 1545873
Zdjecie nr 1545874
Zdjecie nr 1545875
Zdjecie nr 1545876
Zdjecie nr 1545877
Zdjecie nr 1545878
Zdjecie nr 1545879
Zdjecie nr 1545880
Zdjecie nr 1545881
Zdjecie nr 1545882
Zdjecie nr 1545883
Zdjecie nr 1545884
Zdjecie nr 1545885
Zdjecie nr 1545886
Zdjecie nr 1545887

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama