Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wędrujące Drzewa 2020

Kiedy2020-08-29
Gdzie
Wędrujące Drzewa 2020

Druga edycja "Wędrujących Drzew”. Tym razem 15 drzew na platformach zawędrowało na ulicę Monte Cassino. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji podczas święta ulicy Monte Cassino. 

ip



Zdjecie nr 1535800
Zdjecie nr 1535801
Zdjecie nr 1535802
Zdjecie nr 1535803
Zdjecie nr 1535804
Zdjecie nr 1535805
Zdjecie nr 1535806
Zdjecie nr 1535807
Zdjecie nr 1535808
Zdjecie nr 1535809
Zdjecie nr 1535810
Zdjecie nr 1535811
Zdjecie nr 1535812
Zdjecie nr 1535813
Zdjecie nr 1535814
Zdjecie nr 1535815
Zdjecie nr 1535816
Zdjecie nr 1535817
Zdjecie nr 1535818
Zdjecie nr 1535819
Zdjecie nr 1535820
Zdjecie nr 1535821
Zdjecie nr 1535822
Zdjecie nr 1535823
Zdjecie nr 1535824
Zdjecie nr 1535825
Zdjecie nr 1535826
Zdjecie nr 1535827
Zdjecie nr 1535828
Zdjecie nr 1535829
Zdjecie nr 1535830
Zdjecie nr 1535831
Zdjecie nr 1535832
Zdjecie nr 1535833
Zdjecie nr 1535834
Zdjecie nr 1535835

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Liście manuka - czysta skóra Przetestuj kosmetyki Ziaja stworzone dla skóry tłustej i mieszanej.
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama