Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Depeche Mode

Kiedy2020-06-25
Za ileTransmisja nigdy wcześniej niepublikowanego filmu koncertowego odbędzie się za pośrednictwem kanału Livenation na youtube oraz platformy live from home o godz. 21.00;
GdzieKoncert On-line
Depeche Mode

Depeche Mode i Live Nation nawiązały współpracę, aby zgromadzić publiczność na całym świecie, po raz pierwszy transmitując na żywo pełny film koncertowy LiVE SPiRiTS z przełomowego, pełnometrażowego filmu dokumentalnego i koncertowego, Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest. Fani będą mogli oglądać pełną wersję LiVE SPiRiTS w komfortowych i bezpiecznych warunkach z własnych domów za pośrednictwem kanału YouTube Live Nation, a także platformy Live From Home w czwartek, 25 czerwca o godz. 21.00 polskiego czasu. Chociaż fragmenty filmu LiVE SPiRiTS, który został nakręcony w kultowym Waldbühne („Forest Stage”) w Berlinie, pojawiły się w dokumencie, film nie był nigdy wcześniej emitowany nieprzerwanie w całości; teraz fani mogą poczuć, że są częścią akcji i sami doświadczyć magii.

Aby uczcić dzisiejsze ogłoszenie, Depeche Mode zaprasza fanów do obejrzenia klipu „Cover Me” z LiVE SPiRiTS. Kliknij tutaj, aby obejrzeć teledysk do „Cover Me”, jednego z kluczowych utworów z uznanego, czternastego albumu studyjnego ,,Spirit’’.

To wyjątkowe doświadczenie koncertowe jest zapowiedzią premiery wydawnictwa Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest na DVD i Blu-Ray (premiera 26 czerwca 2020 r.), które zawiera nie tylko dokument, ale także LiVE SPiRiTS i mnóstwo innych, wyjątkowych treści. Zamów tutaj w przedsprzedaży.

To specjalne, czteropłytowe wydawnictwo (dwie płyty wideo oraz dwie płyty audio) przedstawia Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest w najbardziej wciągający sposób i będzie dostępny zarówno w formacie DVD, jak i Blu-Ray. Dwie płyty z materiałami wideo to dokument SPiRiTS in the Forest wraz z LiVE SPiRiTS. Oprócz dwóch dysków z materiałami wideo, wydawnictwo zawierać będzie również dwie płyty CD ze ścieżkę dźwiękową LiVE SPiRiTS, czyli nagraniami audio z występu na żywo. Wydawnictwo to zdecydowany niezbędnik zarówno dla kolekcjonerów, długoletnich fanów, jak i osób, które twórczość Depeche Mode dopiero poznają.

Według Forbes Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest wyznaczył „nowy, złoty standard dla filmów koncertowych”. Reżyser i długoletni współpracownik Depeche Mode, Anton Corbijn, przy koncepcji dokumentu muzycznego, skoncentrował się na sześciu super fanach z różnych regionów świata. Film zaczyna się od ich życia – każde zupełnie inne, z wyjątkiem ich miłości do muzyki Depeche Mode i sposobu, w jaki muzyka ukształtowała ich doświadczenia. Historie przerywane materiałami z ostatniego, finałowego koncertu w Berlinie, który odbył się w kultowej Waldbühne, w ramach dwuletniej trasy Global Spirit Tour w 2018 r., podczas której zagrali dla ponad 3 milionów fanów na 115 koncertach na całym świecie. Muzyka, w tym kilka największych hitów Depeche Mode, oraz opowieści bohaterów dokumentu, płynnie splatają się, prezentując moc Depeche Mode, oraz moc muzyki, która potrafi przekraczać granice i ostatecznie nas jednoczyć.

Transmisja nigdy wcześniej niepublikowanego filmu koncertowego odbędzie się za pośrednictwem kanału Livenation na youtube oraz platformy live from home o godz. 21.00; 

ip
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama