Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal Czytania - Dzień 3

Kiedy2015-10-02
GdzieKsiążnica Pomorska-Sala pod Piramidą

Fot:Alicja Szklarz



Zdjecie nr 1260513
Zdjecie nr 1260514
Zdjecie nr 1260515
Zdjecie nr 1260516
Zdjecie nr 1260517
Zdjecie nr 1260518
Zdjecie nr 1260519
Zdjecie nr 1260520
Zdjecie nr 1260521
Zdjecie nr 1260522
Zdjecie nr 1260523
Zdjecie nr 1260524
Zdjecie nr 1260525
Zdjecie nr 1260526

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama