zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie

71-460 Szczecin
ul. Broniewskiego 14
tel. +48914528440
fax +48914528444

http://www.wshtwp.pl/index.php/biuro-karier-wsh-tw

biurokarier@wshtwp.pl


Naszym celem jest rozwijanie samodzielności studentów i absolwentów uczelni w skutecznym poszukiwaniu pracy i efektywnym funkcjonowaniu na rynku pracy.

Przeprowadzamy testy preferencji zawodowych
Oferta skierowana do wszystkich, którzy nie potrafią zdecydowanie określić środowiska pracy oraz zawodów, w których czuliby się najlepiej.

Organizujemy bezpłatne warsztaty
U nas dowiesz się jak niebanalnie napisać list motywacyjny i jak przygotować się do rozmowy z pracodawcą. Podczas symulacji interview zmierzysz się z trudnymi pytaniami i poznasz techniki autoprezentacji. Rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej i asertywności oraz zarządzania czasem.

Gromadzimy informacje o rynku pracy
W informatorium biura znajdziesz wszelkie informacje dotyczące rynku pracy: opisy pracodawców z regionu i całego kraju, informacje o możliwości zatrudnienia za granicą, wszystko, co dotyczy procesu rekrutacji i selekcji pracowników. Gromadzimy katalogi i pozycje książkowe dotyczące pracy i kariery oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz dokształcania.

Prowadzimy bazę studentów i absolwentów poszukujących pracy i praktyk
Każdy student i absolwent naszej uczelni może wypełnić ankietę on-line i znaleźć się w bazie danych osób poszukujących zatrudnienia. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy potwierdzający wpis do rejestru nr 1000/1a jako agencja pośrednictwa pracy.

Prowadzimy doradztwo indywidualne
Podczas rozmowy doradczej można w cztery oczy z doradcą porozmawiać o tym, jakie trudności napotykacie na rynku pracy, przygotować się do konkretnej rozmowy kwalifikacyjnej czy też nakreślić indywidualną ścieżkę kariery.

Organizujemy spotkania na uczelni z pracodawcami i przedstawicielami zawodów
Podczas spotkań z przedstawicielami instytucji zatrudniających absolwentów i studentów dowiecie się jak funkcjonuje firma, jakich pracowników najchętniej zatrudnia, czym się zajmuje oraz jak wygląda proces rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy. Przedstawiciele poszczególnych zawodów przedstawią Wam kulisy pracy oraz podpowiedzą, jakie formy dokształcania najlepiej wybrać, aby spełnić wymagania dzisiejszego rynku pracy.

Realizujemy projekty finansowanego z UE.


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama