logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Szczecin

Jesteś tutaj:
 
Logo

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

Studiuj z pasjąO firmie

Działamy z pasją

Wydział Zamiejscowy w Szczecinie Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu to przyjazne dla studenta miejsce, w którym może on realizować swoje talenty i pasje. Przygotowujemy studentów do udanego startu zawodowego dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej bazie dydaktycznej.

Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSEiT proponuje naukę na kierunku Fizjoterapia - studia I stopnia licencjackie lub licencjackie rozszerzone o technika masażystę (bez dodatkowych opłat).

Od dwóch lat na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie prowadzone są studia podyplomowe. W swojej ofercie wydział posiada sześć kierunków studiów podyplomowych:


 

W Wyższej Szkole Edukacji i Terapii działa Centrum Kursów i Szkoleń, które powstało z myślą o osobach, które chcą uzupełnić wykształcenie, podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSEiT prowadzi liczne warsztaty i szkolenia, których zakres tematyczny dobierany jest na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego przez studentów, absolwentów oraz samych kursantów.


Na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie działają organizacje studenckie, dzięki którym studenci mogą rozwijać swoje pasje naukowe, poszerzać wiedzę, a także realizować się w życiu społecznym. Obecnie na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie funkcjonują dwa koła naukowe: Studenckie Koło Naukowe „Panaceum” i Studenckie Koło Naukowe Medycyny Fizykalnej „Helios”.


Studenci  Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie mają możliwość ubiegać się o stypendia, wyjeżdżać za granicę w ramach praktyk i wymiany uczelnianej w programie Erasmus+.


Studenci Wydziału uczestniczą w ciekawych inicjatywach i wydarzeniach uczelnianych.

 

 

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama