logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Szczecin

Jesteś tutaj:
 
Logo

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

Studiuje pracuje zyskujeWyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
Szczecin, al. Wojska Polskiego 128
woj. zachodniopomorskie

Tel.: +48914225858
E-mail: rekrutacja@wsb.szczecin.pl
Strona www: strona www

O FIRMIE

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu szczyci się wieloletnim doświadczeniem w szkolnictwie wyższym. Jej osiągnięcia i wysoki poziom nauczania potwierdzają liczne rankingi, w których Uczelnia zajmuje czołowe miejsca. Wydział Ekonomiczny...

Aktualności

Galeria zdjęć: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

przejdź do galerii "Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie"

Filie

OPINIE (8)

Średnia ocena 3.63/5
 
 
 
 
 • psychodietetykaOcena 1/5
   
   
   
   
   

  Skończyłam kierunek psychodietetyka na WSb w Szczecinie i nie polecam! Pieniądze wyrzucone w błoto. Wykładowcy nie mają nic wspólnego z samą dietetyką, mówią o rzeczach oczywistych w gimnazjum a na dodatek podają błędne informacje. Największą porażką jest to, że osoby kończące ten kierunek mają możliowść przyjmowania osób, którym z takim poziomem wiedzy jaki reprezentuje WSB mogą wyrządzić wiele krzywdy. Jak można pomóc osobie jeśli jest się księgową i nagle przekwalifikuje się na psychodietetyka nie układając nawet jadłospisów?!?! PORAŻKA!

  Psychodietetyka, 2019-01-30, 13:20:52
 • poniżej przciętnieOcena 2/5
   
   
   
   
   

  Jestem na zaocznych studiach na tym wydziale. Zacznę od organizacji tej uczelni, czekanie na plan jest strasznie długie. ogólnie rozkład w ciągu roku owszem jest dość wcześnie, lecz kupienie biletu wcześniej jest trudne. Terminy zaliczeń również podawane w ostatnim momencie. Skończę na temacie zajęć na ul. 1-go Maja. Płacąc grube pieniążki za szkołę i obiekt który reklamuje się nowoczesnością nie powinien organizować zajęć w ławkach z technikum, bądź w piwnicy. "Sławny" Hotelik ElkaSen, już pozostawię bez komentarza ponieważ taka uczelnia powinna nam zaoferować więcej, niż obiekt również w piwnicy i na dodatek niekategoryzowany. Wykładowcy jak najbardziej kompetentni. Szczególna pochwała dla Pana Godlewskiego za indywidualne podejście do studenta oraz zainteresowanie i powiązanie naszych pasji z kierunkiem studiów.

  Turystka, 2015-09-19, 15:34:25
 • WSB szczecinOcena 1/5
   
   
   
   
   

  WSB w Szczecinie to jakaś porażka ! Dzisiaj byłam aby dopełnić wszystkich formalności dotyczących rekrutacji. Zanim zapisałam się a studia dzwoniłam aby zapytać o wszytko ponieważ na stronie nie mogłam znaleźć niektórych podstawowych informacji dotyczących chociażby płatności. Więc będąc osobą skrupulatną postanowiłam telefonicznie dowiedzieć się wszystkiego aby później nie było żadnych nieporozumień.Zapytałam również gdzie odbywają się zajęcia kierunku na który się wybieram. Usłyszałam,ze są dwa miejsca i tam gdzie się zapiszę (miejsce które sama wybiorę) tam będą się odbywały zajęcia i nie będę musiała się przemieszczać miedzy budynkami - zdziwiło mnie to trochę ale nie ukrywam również pozytywnie zaskoczyło. Dzisiaj więc przy składaniu dokumentów zapytałam panią z rekrutacji o to. Ona do mnie natomiast,ze to jakaś pomyłka i to ja na pewno źle zapytałam bo nikt by mi nie udzielił tak błędnej informacji. Mało tego próbowała mi wmówić,że dodzwoniłam się do POZNANIA (swoją droga w Poznaniu nie ma kierunkowego +91... ani Bramy Portowej!)!! To był z jej strony szczyt bezczelności w związku z tym podziękowałam Pani i wyszłam zabierają dokumenty rekrutacyjne z WSB ! JEŻELI NA TYM ETAPIE MAJĄ PROBLEM Z UDZIELANIEM NAJPROSTSZYCH INFORMACJI I W DODATKU PRÓBUJĄ Z ROBIĆ Z LUDZI DEBILI TO JA NIE CHCĘ I NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ SZKOŁĄ !

  natalee, 2014-09-08, 21:36:02
Słowa kluczowe: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie, Szczecin, Uczelnie wyższe, Uczelnie, Szkoły wyższe, WSB, Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie, Uczelnie Szczecin, Kierunki Szczecin, Kierunki Zachodniopomorskie, bezpieczeństwo wewnętrzne Szczecin, Finanse i rachunkowość Szczecin, Informatyka Szczecin, Logistyka Szczecin, Pedagogika Szczecin, Studia dzienne S

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama