logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Szczecin

Jesteś tutaj:
 
Logo

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

Studiuje pracuje zyskujeOpinie (8)

Średnia ocena 3.63/5
 
 
 
 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
 • psychodietetykaOcena 1/5
   
   
   
   
   

  Skończyłam kierunek psychodietetyka na WSb w Szczecinie i nie polecam! Pieniądze wyrzucone w błoto. Wykładowcy nie mają nic wspólnego z samą dietetyką, mówią o rzeczach oczywistych w gimnazjum a na dodatek podają błędne informacje. Największą porażką jest to, że osoby kończące ten kierunek mają możliowść przyjmowania osób, którym z takim poziomem wiedzy jaki reprezentuje WSB mogą wyrządzić wiele krzywdy. Jak można pomóc osobie jeśli jest się księgową i nagle przekwalifikuje się na psychodietetyka nie układając nawet jadłospisów?!?! PORAŻKA!

  Psychodietetyka, 2019-01-30, 13:20:52
 • poniżej przciętnieOcena 2/5
   
   
   
   
   

  Jestem na zaocznych studiach na tym wydziale. Zacznę od organizacji tej uczelni, czekanie na plan jest strasznie długie. ogólnie rozkład w ciągu roku owszem jest dość wcześnie, lecz kupienie biletu wcześniej jest trudne. Terminy zaliczeń również podawane w ostatnim momencie. Skończę na temacie zajęć na ul. 1-go Maja. Płacąc grube pieniążki za szkołę i obiekt który reklamuje się nowoczesnością nie powinien organizować zajęć w ławkach z technikum, bądź w piwnicy. "Sławny" Hotelik ElkaSen, już pozostawię bez komentarza ponieważ taka uczelnia powinna nam zaoferować więcej, niż obiekt również w piwnicy i na dodatek niekategoryzowany. Wykładowcy jak najbardziej kompetentni. Szczególna pochwała dla Pana Godlewskiego za indywidualne podejście do studenta oraz zainteresowanie i powiązanie naszych pasji z kierunkiem studiów.

  Turystka, 2015-09-19, 15:34:25
 • WSB szczecinOcena 1/5
   
   
   
   
   

  WSB w Szczecinie to jakaś porażka ! Dzisiaj byłam aby dopełnić wszystkich formalności dotyczących rekrutacji. Zanim zapisałam się a studia dzwoniłam aby zapytać o wszytko ponieważ na stronie nie mogłam znaleźć niektórych podstawowych informacji dotyczących chociażby płatności. Więc będąc osobą skrupulatną postanowiłam telefonicznie dowiedzieć się wszystkiego aby później nie było żadnych nieporozumień.Zapytałam również gdzie odbywają się zajęcia kierunku na który się wybieram. Usłyszałam,ze są dwa miejsca i tam gdzie się zapiszę (miejsce które sama wybiorę) tam będą się odbywały zajęcia i nie będę musiała się przemieszczać miedzy budynkami - zdziwiło mnie to trochę ale nie ukrywam również pozytywnie zaskoczyło. Dzisiaj więc przy składaniu dokumentów zapytałam panią z rekrutacji o to. Ona do mnie natomiast,ze to jakaś pomyłka i to ja na pewno źle zapytałam bo nikt by mi nie udzielił tak błędnej informacji. Mało tego próbowała mi wmówić,że dodzwoniłam się do POZNANIA (swoją droga w Poznaniu nie ma kierunkowego +91... ani Bramy Portowej!)!! To był z jej strony szczyt bezczelności w związku z tym podziękowałam Pani i wyszłam zabierają dokumenty rekrutacyjne z WSB ! JEŻELI NA TYM ETAPIE MAJĄ PROBLEM Z UDZIELANIEM NAJPROSTSZYCH INFORMACJI I W DODATKU PRÓBUJĄ Z ROBIĆ Z LUDZI DEBILI TO JA NIE CHCĘ I NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ SZKOŁĄ !

  natalee, 2014-09-08, 21:36:02
 • jak jestOcena 5/5
   
   
   
   
   

  chciałabym udać się tak jak ABS na zarządzanie, mam jednak pytanie odnośnie poziomu języka na tym kierunku. Mogę prosić o kontakt mysza3@gmail.com, albo odpowiedź tutaj czy jest jakiś próg który należy zaliczyć żeby móc się bronić? bo regulamin uczelni określa to tak : Studenci studiów I stopnia (licencjackich), którzy rozpoczynają naukę języka obcego: A. od poziomu

  aga, 2014-06-26, 19:12:59
 • INżynierka w WSBOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Hej! ja Jestem właśnie na drugim semestrze logistyki inżynierskiej...mówiąc szczerze uważam że to był najlepszy wybór w moim życiu ;) Kompetentni wykładowcy oraz pracownicy uczelni przyjaźnie nastawieni do studentów, przyjazne i nowoczesne podejście tzn. nie musze latać z indeksem i prosić się o wpisy..mam w formie elektronicznej i oszczedzam czas...dodatkowo dają szansę na zrobienie również studiów magisterskich w przyszłości...uważam że to ogromny atut...szczególnie że jest coś takiego jak ścieżka łączona...jednocześnie robi się studia magisterskie i studia podyplomowe - dwa dyplomy w dwa lata. Przy wyborze uczelni musisz patrzeć na to jaką perspektywę daje Ci na przyszłość. Nie zawsze prestiż i "historia" jak np. AM czy US jest ważne...Czasem spojrzenie w zupełnie inny sposób na studenta jak na WSB jest cenniejsze niż wszystko inne. Jak dla mnie uważam, że decyzja o wyborze WSB jest najprostrza :) Zapisuj się :) Szczególnie że z tego co wiem, teraz nie ma wpisówki i są też jakieś zniżki. Jakbyś miał/a jakieś pytania to pisz...Czesto tu zaglądam więc mogę odpowiedzieć Ci na nurtujące pytanka :)

  Alinka, 2012-07-24, 19:08:30
 • -Ocena 5/5
   
   
   
   
   

  Witajcie, ja chcę zapisać się na Logistykę Inżynierską...co myślicie o Bankowej? Warto studiować na tej uczelni?

  monika, 2012-07-23, 19:41:49
 • absOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Są tu inni WSBowicze...i to Ci już zaprawieni w boju ;) Właśnie skończyłam licencjata :) idę na magisterkę...właśnie rusza od tego roku ;))) z czego się bardzo ucieszyliśmy razem ze znajomymi z roku. Wybrałam kierunek Zarządzanie...specjalność Zarządzanie Przedsiębiorstwem wraz ze studiami podyplomowymi Studia Menadżerskie...fajna sprawa...dwa dyplomy za jednym razem :) Ale co do uczelni to same plusy... - fajni ludzie - nowoczesny budynek - e-index - extranet i wiele wiele innych rzeczy... mysle ze wazne jest to ze jest stale czesne...nic nie zaskakuje po portfelu ;)) A no i promocje :)

  xxxxwoman, 2012-07-09, 19:49:55
 • Uczelnia inne niż wszystkie :DOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Witam wszystkich. Jestem tegorocznym maturzstom i chciałbym wszystkim polecić Bankową ze Szczecina. Zainteresowały mnie kierunki studiów i pomoc w znalezieniu pracy po studiach, bo wiadomo jak jest z tą pracą hehe. Powiem tak, fajna promocja z czesnym i brak wpisowego, można zapisać się przez neta, budynek w fajnym miejscu, teraz otwiera się II stopień studiów. Interent na uczelni i e-indeks no i same pozytywy słyszałem o uczelni. Pozdrawiam wszystkich i czekam na komentarze, czy są tutaj inni WSBowicze :)

  Arq6890, 2012-07-09, 19:06:21


Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama