logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Szczecin

Jesteś tutaj:
 
Logo

Akademia Morska w Szczecinie

Kształcimy poszukiwanych specjalistówOpinie (3)

Średnia ocena 5/5
 
 
 
 
 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
 • Świetna uczelniaOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Świetna uczelnia, dobrze wyposażona w pomoce dydaktyczne. Jeśli chodzi o warunki studiowania prezentują one najwyższe standardy, kampus akademicki też jest ok. Na moim kierunku jest dosyć trudno, trzeba się przyłożyć do nauki, zwłaszcza przed sesją, ale można sobie poradzić, szczególnie, że po złożeniu dokumentów korzystałem z zajęć wyrównawczych oferowanych przez tę uczelnię. (Studiuję Mechatronikę). Atmosfera na uczelni jest świetna, większość profesorów, przynajmniej ci, z którymi mam wykłady i ćwiczenia, zachowuje się w porządku do studentów. Myślę, że dobrze wybrałem.

  mateusz, 2013-05-12, 23:28:00
 • akademia morska w SzczecinieOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Niee, jak dla mnie ta uczelnia jest super. Panuje na niej świetna atmosfera. Jest fajnie wyposażony akademik. Niestety, czy stety, trzeba zaprzyjaźnić się z przedmiotami ścisłymi, na pierwszym roku nie jest łatwo, ale mimo to polecam. Jedyny prawdziwy minus to to, że na roku jest mało dziewczyn.

  mikel, 2012-09-01, 21:01:21
 • AM w SzczecinieOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Uczelnia jak uczelnia. Najważniejsze, że po jej skończeniu, nie ma problemów ze znalezieniem pracy, zwłaszcza na morzu. Dużo się pływa i dużo się zarabia.

  kettak, 2012-09-01, 19:56:19


Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama