Teatr
Wokół Szekspira

Wokół Szekspira

  • 2017-03-27, , godzina 19:30
  • 80/70 zł
  • Teatr Polski, Szczecin

Opis

Teatr Polski w Szczecinie zaprasza na obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. Zaproszenie kierowane do koneserów Szekspira i tych, którzy znają go mniej - słowem do wszytskich, którzy pragną zmierzyć się z interpretacją i reinterpretacją znanych tekstów.

Gwiazdą będzie Andrzej  Seweryn – wybitny aktor i reżyser. Zaprezentuje najpiękniejsze fragmenty bohaterów arcydzieł Szekspira – Hamleta, Makbeta, Otella i wielu innych! To nie tylko popis wielkiego aktora i kunszt Szekspira, ale także zaproszenia skierowane do publiczności, aby stała się współtwórcą tego wieczoru. Dzieła Szekspira stanowią wyzwanie dla wrażliwości i inteligencji; są niezwykle aktualne, szczególnie, że podane są w zupełnie nowym przekładzie Piotra Kamińskiego. Po spektaklu zapraszamy Państwa na spotkanie z Panem Andrzejem Sewerynem. Bilety do nabycia na portalu bilety.fm, lub w kasie Teatru Polskiego w Szczecinie.

Mapa

Ostatnio czytane
"Pelikan" - premiera w Teatrze Współczesnym
"Pelikan" - premiera w Teatrze Współczesnym Szczecin

Już w sobotę premierę w Teatrze Współczesnym w Szczecinie.

Spektakl jubileuszowy- premiera "Ożenku" Gogola
Spektakl jubileuszowy- premiera "Ożenku" Gogola Szczecin

Po 35 latach najwyższy czas na ślub. Z okazji Jubileuszu Teatru Współczesnego w Szczecinie, będzie tam miała miejsce premiera „Ożenku” Gogola.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!