Teatr
52 Przegląd Teatrów Małych Form

52 Przegląd Teatrów Małych Form

  • 2017-04-21, do 2017-04-28
  • Szczecin

Opis

52 Przegląd Teatrów Małych Form startuje już 21 kwietnia!

Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT to jeden z najstarszych, największych, najważniejszych festiwali teatralnych w Polsce. Niezmiennie od ponad pół wieku jego sednem jest nurt konkursowy, czyli prezentacja tego, co na polskich i zagranicznych scenach teatralnych ważne i wartościowe. To swoisty barometr kondycji współczesnego teatru. Grand Prix Przeglądu przyznaje publiczność, spektakle nurtu konkursowego ocenia także profesjonalne jury. 

Na tygodniowy program składa się kilkadziesiąt wydarzeń artystycznych – prezentacje teatralne, muzyka, sztuki wizualne, performance, a także spotkania, dyskusje oraz warsztaty. 

Zwieńczeniem każdego dnia będą nieformalne spotkania w Klubokawiarni „Towarzyska” na deptaku Bogusława X 50/1. 

Program do zobaczenia na stronie organizatora.

Mapa

Ostatnio czytane
Mieszkowski odwołany?
Mieszkowski odwołany?

Gazeta Wyborcza poinformowała, iż dyrektor naczelny i artystyczny Teatru Polskiego we Wrocławiu Krzysztof Mieszkowski dowiedział się dziś o odwołaniu go ze stanowiska.

Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!