Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wokół Szekspira

Kiedy2017-03-27 godzina 19:30
Za ile80/70 zł
GdzieTeatr Polski
ul. Swarożyca 5
Szczecin
Wokół Szekspira

Teatr Polski w Szczecinie zaprasza na obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. Zaproszenie kierowane do koneserów Szekspira i tych, którzy znają go mniej - słowem do wszytskich, którzy pragną zmierzyć się z interpretacją i reinterpretacją znanych tekstów.

Gwiazdą będzie Andrzej  Seweryn – wybitny aktor i reżyser. Zaprezentuje najpiękniejsze fragmenty bohaterów arcydzieł Szekspira – Hamleta, Makbeta, Otella i wielu innych! To nie tylko popis wielkiego aktora i kunszt Szekspira, ale także zaproszenia skierowane do publiczności, aby stała się współtwórcą tego wieczoru. Dzieła Szekspira stanowią wyzwanie dla wrażliwości i inteligencji; są niezwykle aktualne, szczególnie, że podane są w zupełnie nowym przekładzie Piotra Kamińskiego. Po spektaklu zapraszamy Państwa na spotkanie z Panem Andrzejem Sewerynem. Bilety do nabycia na portalu bilety.fm, lub w kasie Teatru Polskiego w Szczecinie.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama