Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Tym razem zabierzemy Was do gorącego świata Afryki, w którym Miasto Zwierząt baśniowo łączy się z Miastem Ludzi. To przepiękna i mądra opowieść oparta na prawdziwych motywach afrykańskich bajek. Historia dwóch braci z biednej wioski, którzy chcą odmienić swoje życie: Mussa marzy, żeby zostać bogaczem i ożenić się z córką króla, zaś Abdu poszukuje szczęścia, pomagając ludziom i zwierzętom. Mussa podstępem zdobędzie rękę złej i kapryśnej księżniczki, ale to Abdu będzie miał za zadanie uratować jej siostrę i uszczęśliwić króla. Przed chłopcem staną ogromne wyzwania, którym sprostać pomogą mu (za pomocą czarów!) wdzięczne zwierzęta - tańcząca gazela, pływający w kajaku lampart, czy wiecznie przebierająca się zebra. Ale jak zakończy się ta przygoda - wiedzą tak naprawdę tylko flamingi...

Egzotyczną scenerię dopełniają afrykańskie maski rytualne, a dynamiczne tempo akcji porusza wyobraźnię i intryguje afrykańską kulturą, pozwala także pomyśleć nad sprawami ważnymi dla dużego i małego człowieka - nad uczciwością i współczuciem, przyjaźnią i miłością.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Tańcząca gazela i magiczny tam-tam (Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Tańcząca gazela i magiczny tam-tam.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Tańcząca gazela i magiczny tam-tam (Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Tańcząca gazela i magiczny tam-tam (Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Tańcząca gazela i magiczny tam-tam (Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Tańcząca gazela i magiczny tam-tam (Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin).
Ostatnio czytane
Mieszkowski odwołany?
Mieszkowski odwołany?

Gazeta Wyborcza poinformowała, iż dyrektor naczelny i artystyczny Teatru Polskiego we Wrocławiu Krzysztof Mieszkowski dowiedział się dziś o odwołaniu go ze stanowiska.

Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!