Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kopciuszek

Kopciuszek

(Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin)

Kopciuszek
 

Opis spektaklu

Teatr Lalek "Pleciuga" zaprasza na tradycyjną baśń pt. "Kopciuszek", który na pewno zaskoczy widzów pięknem lalek i niezwykłej scenografii, a wszystko na nowej scenie w nowej siedzibie teatru.

Główni bohaterowie to tytułowy Kopciuszek (uboga dziewczyna) oraz zła Macocha i jej złośliwe córki, dobra Wróżka, Książę i Król. Fabuła spektaklu nawiązuje do tradycyjnego, powszechnie znanego schematu. Dziewczyna zwana Kopciuszkiem jest prześladowana przez macochę i przyrodnie siostry. Macocha z córkami jedzie na bal do pałacu królewskiego. Zjawia się tam też Kopciuszek. Po północy opuszcza pałac. Po drodze gubi pantofelek. Książę szuka właścicielki pantofelka, jeżdżąc po całym kraju. Ale czy uda mu się ją odnaleźć?
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama