Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Czarodzieje

Czarodzieje

(Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin)

Czarodzieje
 

Opis spektaklu

Spotkanie Kajtusia Czarodzieja i króla Maciusia Pierwszego to magiczna opowieść o wyobraźni, marzeniach i o tym, że dzięki czarom dwa razy dwa może się równać... tysiąc.

Każde dziecko wie, że dwa razy dwa równa się cztery, zawsze, wszędzie i niezmiennie. A gdyby tak... zaczarować tabliczkę mnożenia? Albo sprawić, ze samochody będą latały, a ludzie chodzili do góry nogami? Albo stworzyć parlament dla dzieci i pozwolić rządzić tym najmniejszym, najmłodszym, najsłabszym? Albo... co jeszcze potrafisz wymyślić?

Oparty na motywach dwóch powieści Janusza Korczaka spektakl „Czarodzieje” to niezwykła opowieść o spotkaniu dwóch sposobów myślenia, o znaczeniu czarów, granicach wyobraźni oraz marzeniu o stworzeniu lepszego świata – marzeniu, które potrafi wygnać nawet na bezludną wyspę... Ale i tam dzięki czarom dwa razy dwa może się równać tysiąc.

Spektakl dla dzieci w wieku szkolnym i młodzieży.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama