BRANŻE
ID:236339

Specjalista zmiany nocnej

SPECJALISTA ZMIANY NOCNEJ
NR REF. 34127/ZKS/5 PRACA W WYMIARZE 1/1 ETATU

MIEJSCE PRACY:

Supermarket Stargard

TWOJE ZADANIA:

  • Wspieranie zespołu aby świadczył obsługę klientów na wysokim poziomie oraz zapewniał realizację celów firmy
  • Koordynowanie rytunowych działań handlowych obowiązujących w sklepie

WYMAGANIA:

  • Umiejętność pozyskiwania zaangażowania
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania
OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)
  • Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy
  • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie
aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem,

Koordynacja działań związanych z towarowaniem w celu zapewnienia właściwej ekspozycji oraz dostępności produktów dla klientów.

WYMAGANIA:
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na klienta
  • Znajomość zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Znajomość zasad prawidłowej ekspozycji produktów
  • Znajomość zasad dotyczących zgodności cenowej
OFERUJEMY:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
  • Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy
  •   w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie
  •   roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)