BRANŻE
ID:233081

Przedstawiciel handlowy/Sprzedawca pojazdów (m/k)

Numer referencyjny: TRP/POZ/0517

Opis firmy:

Przedstawiciel handlowy/sprzedawca pojazdów (m/k)
Szczecin

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej,
  • nastawienie na osiąganie zamierzonych celów,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie(podstawa + prowizja),
  • umowa o pracę (pierwsza na okres próbny 3 miesiące),
  • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym ambitnym zespole,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.
  • oferta dotyczy pracy stałej.