BRANŻE
ID:231725

Przedstawiciel handlowy/Sprzedawca pojazdów (Motaniec)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Przedstawiciel handlowy/sprzedawca pojazdów (m/k)
Numer referencyjny: TRS/POZ/0317
Motaniec

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej,
  • nastawienie na osiąganie zamierzonych celów,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
  • umowę o pracę (pierwsza na okres próbny 3 miesiące),
  • miejsce pracy: Motaniec bądź Gorzów Wielkopolski (do wyboru)
  • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego w ambitnym zespole.