BRANŻE
ID:232337

Praca na wakacje dla Studenta ze znajmością j.niemieckiego

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta, dużej firmy w Szczecinie poszukujemy  Studentów/Absolwentów zainteresowanych pracą na wakacje na stanowisku:

Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

WYNAGRODZENIE: 5.000 - 5.500 PLN Brutto

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

Szukasz szansy, by kontynuować swoją karierę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie?
Poszukujemy właśnie kogoś takiego jak Ty!

Na czym polega praca?
- Udzielanie wsparcia Klientom niemieckojęzycznym w zakresie problemów technicznych
- Rozwiązywanie problemów o średnim stopniu trudności
- Komunikowanie do odpowiednich działów o problemach związanych z systemami bądź aplikacjami
- Współpraca w ramach międzynarodowych zespołów

Oczekujemy:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
- Znajomość MS Office i obsługi komputera
- Jesteś osobą komunikatywną i lubisz kontakt z ludźmi
- Masz ochotę szkolić swoje zdolności językowe poprzez codzienny kontakt z językiem niemiecki
- Nie boisz się nowych wyzwań i zależy Ci na pracy w przyjaznej atmosferze, ta…..

Oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet relokacyjny (dla osób, które przeprowadzą się do Szczecina, firma wypłaca jednorazowy dodatek)
- Dofinansowanie do studiów, szkoleń i kursów językowych
- Dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej i podmiejskie
j
- 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
- Pakiet profesjonalnych szkoleń wprowadzających i rozwojowych
- Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych