BRANŻE
ID:236671

KIEROWCA VIP – praca na weekendy

Opis stanowiska:

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kierowców kat. B do pracy jako:

Poszukujemy kandydatów o wysokiej kulturze osobistej, chcących podjąć zatrudnienie przy obsłudze klientów biznesowych i przejazdów indywidualnych, w elastycznym trybie pracy – dorywczo, np. w weekendy lub wybrane dni w tygodniu.

Oczekujemy:

Od kandydatów oczekujemy:
  • prawa jazdy kat. B min. 2 lata
  • znajomości j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • wysokiej kultury osobistej
  • lojalności, sumienności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoich możliwości i dyspozycyjności (np. praca w weekendy lub w inne dni wskazane przez Ciebie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na najnowocześniejszych samochodach w regionie
  • kontakt z klientami zagranicznymi – możliwość korzystania z j. angielskiego lub j. niemieckiego w praktyce
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, możliwość podróżowania i zdobycia doświadczenia
  • oferta skierowana także do kierowców kat. D chcących pracować na ww. warunkach