BRANŻE
ID:208376

Doradca ds. obsługi klienta Szczecin

Numer referencyjny: DOK/SZCZE

Opis firmy:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

·         Rekrutacja i selekcja pracowników niskiego i średniego szczebla

·         Realizowanie zamówień klientów

·         Ustalanie harmonogramu pracy zatrudnionych pracowników

·         Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty z klientami

·         Stała współpraca z kontrahentami obecnymi oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów

·         Pomoc przy prawidłowym i terminowym rozliczeniu godzin zlecenia zatrudnionych

·         Sporządzanie cotygodniowych raportów dotyczących stanu realizacji zamówienia

·         Terminowe przesyłanie dokumentacji kadrowo-płacowej

·         Przestrzeganie zasad Systemu Zarządzania Jakością

Oczekujemy:

·         Wykształcenie minimum średnie

·         Doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej)

·         Prawo jazdy kat. B

·         Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem

·         Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

·         Odpowiedzialność i zaangażowanie

·         Dynamizm, zdecydowanie w działaniu

·         Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy, kodeksu cywilnego i systemu ubezpieczeń społecznych

Oferujemy:

·         Umowę o pracę podpisywaną z InterKadra (3 m-ce okresu próbnego)

·         Laptop i telefon służbowy

·         Atrakcyjne  wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia uznaniowa)

·         Możliwość awansu , rozwoju zawodowego jak i finansowego

·         Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym

·         Pracę w silnie rozwijającej się Agencji Pracy z polskim kapitałem