Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Coyote Club

Szczecin

Coyote Club - zdjęcie Coyote Club - zdjęcie nr 264806Coyote Club - zdjęcie nr 264807Coyote Club - zdjęcie nr 264808Coyote Club - zdjęcie nr 264809Coyote Club - zdjęcie nr 264810Coyote Club - zdjęcie nr 264811Coyote Club - zdjęcie nr 264812Coyote Club - zdjęcie nr 264813

Coyote Club

Adres:ul. Jagiellońska 89 Miasto: Szczecin Tel:+48914336263, +48509331034www:www.coyote-club.comemail:kontakt@coyote-club.com
Godziny otwarcia:środy-soboty od godz.21.00-5.00Wstęp:środa,czwartek-Panie i studenci wstęp wolny piątek do 22.00-Panie i studenci wstęp gratis, po wszyscy 15PLN, sobota wszyscy 15PLN


 
Piętnaście lat temu w Stanach Zjednoczonych powstałlokal jedyny w swoim rodzaju - Coyote Ugly Bar.Rządziły w nim pełne seksu, śmiałe i pewne siebie barmanki.Nie tylko serwowały drinki, ale i tańczyły na barze!Ich wyczyny przyciągały każdego wieczoru tłumy gości!Historia ta stała się scenariuszem do kinowego przeboju Wygrane marzenia, który rozsławił klub na cały świat! Dziś na świecie działa ponad 20 tego typu... czytaj więcej »
 
Klub posiada
  • płatność kartą
  • klimatyzacja
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 4.94 / 10
Wygląd:5.5
Muzyka:5.08
Klimat:4.25

Imprezy cykliczne


Studencka Zakręcona Środa
(każda środa)
start: 21:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Krzysztof
2017-03-10
Porażka i wieśniactwo

Klub zdecydowanie dla biedaków i wsiurów ze wsi. Klimat i muzyka porażka jak na stypie. Selekcjonerke to widać że chłop w domu nie kocha. Arogancka i bezczelna patologia.Jak ktoś taki może być wizytówką i Selekcjonerką tego klubu z tak nie wyjściową twarzą . Z PGRu chyba ja wzieli masakra ... Byłem tam pierwszy i ostatni raz. Najgorszy klub i obsługa w mieście.Nie polecam tym którzy trzymają jakiś poziom bo tam pracownicy zero kultury osobistej .... :/

 
kawaler
2016-03-30
kawalerski -jedno wielkie oszustwo

Witam wszystkich przyszłych i obecnych klubowiczów nieuczęszczających do klubu coyot w Szczecinie. Zdarzyło mi się ostatnio (26.03.2016) bawić na wieczorze kawalerskim zorganizowanym w w/w lokalu. w tym dniu w lokalu nie było szału ludzi jak na lekarstwo, ale zrozumiały fakt, ze data nie była najlepsza w końcu dzień prze Świętami. Mimo to postanowiliśmy przyjechać z daleka bo aż 100 km by tam zabawić się w ostatni tydzień przed ślubem kolegi. Jednym słowem mogę opisać to jako rozczarowanie i kompromitację menadżera i samego klubu. Rozumiem, ze byliśmy wypici, ale wlewanie do Kiliszków wody zamiast wódki to jakaś kpina. Mimo złapania na gorącym uczynku barmanka starała się mi uświadomić, ze to przypadek i że ona nie ma fizycznej możliwości wlania tam wody ...Poważnie??? bo jest zabezpieczenie hehehe...w tym momencie mógł bym zapodać link i tak żeby pani barmanka obejrzała sobie tuto rial jak to się robi... w końcu owa barmanka poszła do menadżera, a menadżer co ??? Oczywiście przyszedł z ochroną bo przecież bylem wulgarny zgłaszając fakt oszukiwania mnie na pieniądze...Fakt ochroniarz jak to ochroniarz powiedział , ze ma wyjebane na to kto dał tu dupy( wg pani barman to dystrybutor leje wodę do butelek). Ale nie życzy sobie tak zgłaszanych pretensji. Pewnie przecież powinienem przeprosić, że zorientowałem się , że wódka to woda za 50 gr z biedronki za 1,5 litra. Co tu więcej napisać menadzer nie przeprosił poszedł i zostawili ta sprawę tak jak zastał. Żenada, chamstwo i buractwo w mieście. Jak się nie potrafi zarządzać klubem to sugerował bym zostać w domu i popijać wodę w fotelu, którą pan obliguje do przelewania w butelki dla już pijanych klientów. Szacunek należny się każdemu , zwłaszcza klientowi, który przychodzi i zostawia tam swoje pieniądze buraku. Mam nadzieję, że niektórzy się zastanowią dwa razy za nim urządza jakąś imprezę w tym klubie. I nawiasem do menadżera : myślę , że nawet w PGR-e nie znalazło by się dla Cibie miejsce do sprzątania po krowach.

 
Marysia
2015-08-12
ochroniarze - porażka

Po ostatniej mojej wizycie w tym klubie słowo żenada na postawę ochroniarzy, jest niewystarczające. Nie dość, że traktują kobiety jak szmaty to ich odzywki to jakaś porażka! Nigdy więcej moja noga tam nie postanie!!!!!!!!!!!!!!!

 
Kaśka
2015-08-09
NIE POLECAM!!!!!!!

Tragedia... Nie polecam!!!!! Żałośni ochroniarze, tragiczna obsługa... Byłam tam pierwszy i ostatni raz!!!! NIE POLECAM!!!!

 
hanka
2015-05-31
Porażka. nigdy więcej! !!

Chamscy ochroniarze!!!!! Najpierw wpuszczono do klubu w okreslonym stroju po zamowieniu wina za 80 zl!!! (U konkurencji to samo żałosne Carlo Rossi- 40zl) kazali zostawic marynarke w szatni.Sposrod 4 dziewczyn ubranych podobnie-zrobili mega drake jednej... testosteron i mięśnie zamiast mózgów. Zero kultury i szacunku do kobiet - przekleństwa, o malo co nie pobili.Panom pomyliła sie rola ochroniarzy.Zalosny Klub.

 
Copyright © 2003-2017 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama